Mavi-beyazlı ekip, sezonun ilk galibiyetini Ömer Halis Demir’den aldı

Öz40Spor, galibiyetle tanıştı: 3-2

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Osman Barış Solmaz**

ÖZ40SPOR KULÜBÜ (U12): Kerem Demir**, Emirhan Güzel**, Erdem Altuntop**, İlke Ektiner**, Emir Aras Akbaş**, Kayra Ataman**, Hükmet Efe Köysüren**, Himmet Efe Çavuş**, Güney Fırat Şahin**, Ömer Koçak**, Mesut Şimşek**, Göktürk Adalı**, Furkan Akbulut**

ANTRENÖR: Yakup Özköroğlu, Gürkan Alkan

ÖMER HALİ DEMİR SPOR KULÜBÜ (U12): Mehmet Akif Turan**, Kayra Altuntaş**, Haydar Yiğit Köysüren**, Ahmet Burak Çakmak**, Hüseyin Kağan Mert**, Tibet Tuzcu**, Kayra Duran**, Talha Bayram**, Bahattin Turan**, Emir Esat Turan**

YÖNETİCİ: Sami Turan

GOLLER: Dk.11,20 Kayra Baran (Ömer Halis Demir SK), Dk.14,23 Erdem Altuntop, Dk.35 Aras Akbaş (Öz40Spor Kulübü)

U12 Gençler Ligi’nin 6.haftasının açılış maçında ligde henüz galibiyeti bulunmayan 2 ekip Öz40Spor Kulübü ile Minik Kramponlar karşı karşıya geldi. Gol düellosuna sahne olan maçtan 3-2’lik skorla galip ayrılan Öz40Spor bu sezon ilk galibiyetini almayı başardı.

Cumartesi günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Osman Barış Solmaz’ın tek hakem olarak yönettiği karşılaşmaya etkili başlayan Ömer Halis Demir Spor Kulübü 11.dakikada golcü oyuncusu Kayra Baran ile 1-0 öne geçti.

Erken yediği golün şokunu üzerinden çabuk atan Öz40Spor Kulübü Erdem Altuntop ile cevap vererek skoru 1-1 yaptı.

Dakikalar 20’yi gösterdiğinde sahneye bir kez daha çıkan Kayra Baran skoru 2-1 yaparak Ömer Halis Demir Spor Kulübünü maçta tekrar öne geçirdi.

Oyundan kopmayan Öz40Spor Kulübü, 23.dakikada Erdem Altuntop ile bir gol daha bularak skoru 2-2 yaptı. İlk yarı karşılıklı atılan gollerle 2-2 sona erdi.

Mücadelenin 2.yarısına etkili başlayan Öz40Spor Kulübü 38.dakikada Aras Akbaş’ın kaydettiği golle zorlu karşılaşma öne geçen taraf oldu.

İlerleyen dakikalarda her iki takımın çabası gol için sonuçsuz kalınca mücadeleyi 3-2’lik skorla kazanan Öz40Spor Kulübü sezonun ilk galibiyetini alarak maçın ardından büyük sevinç yaşadı.

Okul Sporları Masa Tenisi Küçükler Türkiye Şampiyonası, Kırşehir'de başladı Okul Sporları Masa Tenisi Küçükler Türkiye Şampiyonası, Kırşehir'de başladı

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)