ÖSYM Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Necip Şimşek ve Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Ceylan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’i makamında ziyaret etti.        

Kırşehir protokolü bayram namazında bir araya geldi Kırşehir protokolü bayram namazında bir araya geldi

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin genel ve fiziki durumu ile akademik gelişimi ve eğitim durumu hakkında fikir alışverişinin yapıldığı görüşmede Rektör Karahocagil, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin Kırşehir ve bölgesine önemli katkıları olan bir üniversite olduğuna dikkat çekti.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin eğitim alanında çok iyi bir ivme kazandığını ve başarı ile adından söz ettiren bir üniversite olduğunun vurgulandığı görüşmede, ÖSYM Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Necip Şimşek ve Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Ceylan, Rektör Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini ileterek görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karahocagil de ÖSYM Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Necip Şimşek ve Dr. Öğr. Üyesi Cengiz Ceylan'a teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)