İsmail Ekici hayatını kaybetti İsmail Ekici hayatını kaybetti

AK Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Osman Arslan, Kırşehir’deki kurum ziyareteri çerçevesinde huzurevi ve sevgi evlerinde kalan vatandaşları ziyaret etti.

Osman Arslan Kurum ziyaretleri kapsamında;Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Murat Konan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Atakan Alan, Çocuk Destek Merkez Müdürü Süreyya Bulut ve kurum çalışanları ziyaret etti ve kurumdaki çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Eser Öz ve çalışanlarımızı ziyaret edenOsman Arslan,“Sevgi Evleri'nde geleceğimiz olan çocuklarımızın her daim yanlarında olarak, sosyalleşmelerine katkı sunacağız” ifadelerini kullandı.

         Ak Parti Kırşehir Belediye Başkan adayı Osman Arslan, daha sonra Kırşehir Osman Yalçınkaya Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Osman Arslan, “Huzurevimizde yaşayan büyüklerimizi ziyaret ederek hatırlarını sorduk.Gönül dünyamızın çınarları, büyüklerimizle bir araya gelerek sohbet ettik. Geçmişten bugüne köprü vazifesi gören, milli ve manevi değerlerimizin nesilden nesile aktarılmasını sağlayan büyüklerimize her zaman minnettarız, kendilerine sağlık ve afiyet içerisinde hayırlı uzun ömürler diliyorum. Değerli büyüklerimizin huzurevimizde rahat ve mutlu yaşamaları bizim için çok önemli. Burada çalışan mesai arkadaşlarım da bu amaç doğrultusunda çaba ve özveri gösteriyorlar, onlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu vesile ile bütün değerli büyüklerimizin ellerinden öpüyorum. Bu kurumlarımızda azim ve gayretle çalışan tüm personelimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)