AK Parti ile MHP’den oluşan Cumhur İttifakı’nın Kırşehir Belediye Başkan adayı Dr. Osman Arslan yarın düzenleyeceği bir toplantı ile projelerini Kırşehir kamuoyuyla paylaşacak.

Osman Arslan, “Yeni Yüzyılın Yeni Kırşehir’i” sloganıyla yarın saat 18.00’de Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği Proje Tanıtım Toplantısına tüm Kırşehir halkını davet etti.

Cumhur İttifakı Kırşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Arslan, proje tanıtım öncesi bir açıklama yaparak “Kırşehir’imize Gerçek Belediyecilik anlayışını yeniden kazandırmak adına Cumhur İttifakı olarak tek yürek olduk çalışmalarımıza devam ediyoruz. İç Anadolu’nun şairler, ozanlar, evliyalar şehri Şirin Kırşehir yine yeniden Gerçek Belediyecilik hizmetine kavuşacak. Hükümet ve yerel işbirliği ile şehrimizde gerçekleşememiş yatırım; alt yapı, üst yapı, yol vs. adına giderilmemiş sorun, ilgilenmemiş veya atıl bir alan kalmayacak... 1 Nisan 2024’den itibaren ben ve ekibimiz millete hizmet yolunda Kırşehir’in bütün sorunlarını çözmek için bütün gücünü ortaya koyacaktır. Bu nedenle Cumhur İttifakı’nın Kırşehir Belediye Başkan adayı olarak tüm vatandaşlarımıza kendimizi, yapmak istediği projelerini tanıtacağımız toplantısına bütün Kırşehir halkını davet ediyoruz” ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

“Bayram, bizlere barış,  huzur ve mutluluk getirsin” “Bayram, bizlere barış, huzur ve mutluluk getirsin”