SALON: Kındam Spor Salonu (Kırşehir)

SAHA HAKEMLERİ: Osman Köksaldı**, Murat Yağlı**

MASA HAKEMİ: Mustafa Sarısakal*

AŞIKPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ: Şevval Yücedağ**, Sudenaz Gülcan**, Melike Su Ekici**, Azra Gül Gök**, Aleyna Biçim**, Zilan Gülmez**, Nejla Tekeli**, Ela Doğan**, Yeşim Ölmez**, Behiye Akpınar**, Kardelen Özkeleş**

KIRŞEHİR OSB: Duygu Nur Kaygusuz**, Nisa Nur Kaygusuz**, Aleyna Bodur**, Sıla Biçer**, Hatice Çal**, Medine Yücesan**

İLK YARI SONUCU: 2-1 Aşıkpaşa (Mesleki ve Teknik)

MAÇ SONUCU: 3-2 Kırşehir OSB

GOLLER: Nisa Nur Kaygusuz (3) (Kırşehir OSB), Şevval Yücedağ, Kardelen Özkeşeleş (Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik)

OKUL Sporları Faaliyet raporunda yer alan Liselerarası genç kızlar Futsal (Salon Futbolu) İl Birinciliği’nde A Grubu’nda mücadele eden Kırşehir OSB ile Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli ve kıran kırana geçen maçı Kırşehir OSB ilk yarısı 2-1 geride tamamladığı maçı 3-2 kazanarak turnuvaya galibiyetle başladı.

Kındam Spor Salonu’nda oynanan ve Osman Köksaldı ile Murat Yağlı’nın birlikte yönettiği maça etkili başlayan Kırşehir OSB, Nisa Nur Kaygusuz’un golüyle 1-0 öne geçti.

YILDIZ ERKEKLER VOLEYBOLDA HEYECAN BUGÜN BAŞLIYOR YILDIZ ERKEKLER VOLEYBOLDA HEYECAN BUGÜN BAŞLIYOR

İlk dakikalarda yediği golün şokunu üzerinden çabuk atan Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Şevval Yücadağ ve Kardelen Özkeleş’in golleriyle soyunma odasına 2-1 önde girdi.

Mücadelenin 2.yarısına 2-1 geride başlamasına rağmen etkili bir oyunla başlayan Kırşehir OSB, Nisa Nur Kaygusuz’un golüyle skoru 2-2 yaptı.

Golden sonran oyunda üstünlüğünü eline alan Kırşehir OSB, Nisa Nur Kaygusuz’un orta sahadan attığı golle 3-2 öne geçti.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Kırşehir OSB, güçlü rakibi Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni 2-1 geriden gelerek 3-2 mağlup edip A Grubu’na 3 puanla başladı.

Kırşehir OSB, 2.maçında Fatmatüz Zehra Anadolu İmamhatip Lisesi ile karşı karşıya gelecek. Mücadele Kındam Spor Salonu’nda yarın saat 11.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)