SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Osman Barış Solmaz**

ÖMER HALİ DEMİR SPOR KULÜBÜ (U12): Mehmet Akif Turan**, Kayra Altuntaş**, Hüseyin Kağan Mert**, Tibet Tuzcu**, Kayra Duran**, Talha Bayram**, Bahattin Turan**, Emir Esat Turan**, Haydar Yiğit Köysüren**, Ahmet Burak Çakmak**, Cihan Temel**, Salih Bera**

YÖNETİCİ: Sami Turan

MUCURGÜCÜSPOR (U12): Yaser Ünal**, İsmail Çelik**, Asım Şimşek**, Hacı Yiğit**, Semih Ülger**, Ahmet Özcan**, Enes Kurt**, Emir Ergül**, Ahmet Öztürk**, Fırat Ayaz Kaya**, Ahmet Mercimek**, Ali Mert Kekiç**, Adem Karakuş**, Mahir Efe Gönen**,

YÖNETİCİ: Hasan Dağtekin

GOLLER: Dk.36 Cihan Temel, Dk.41 Salih Bera Koçak (Ömer Halisdemir)

U12 GENÇLER Ligi’nin 8.haftasının açılış maçında ligde henüz galibiyeti bulunmayan Ömer Halisdemir Spor Kulübü ile Mucurgücüspor karşı karşıya geldi. Kırmızı-siyahlı ekip ilk yarısı golsüz biten maçta 2’nci yarıda Cihan ve Salih ile sonuca giderek maçtan 2-0 galip ayrılarak bu sezon ilk kez galibiyetle tanıştı.

FIFA Uluslararası Futsal hakem semineri gerçekleştirildi FIFA Uluslararası Futsal hakem semineri gerçekleştirildi

Tarihinde ilk kez Amatör Küme U12 Ligi’nde mücadele eden Ömer Halisdemir Spor Kulübü, ligde ilk galibiyetini alarak şeytanın bacağını kırdı.

Ligin 8.Haftasının açılış maçında Ömer Halisdemir Spor Kulübü ile son maçını kazanan Mucurgücüspor 2 No’lu Sentetik sahasında karşı karşıya geldi.

Osman Barış Solmaz’ın tek hakem olarak yönettiği maçın ilk 25 dakikasında gol sesi çıkmadı ve her iki ekip soyunma odasına 0-0’lık eşitlikle gitti.

Karşılaşmanın 2’nci yarısında oyun kontrolünü eline alan ve rakip kalede daha fazla görülen taraf olan Ömer Halisdemir Spor Kulübü 36. dakikada Cihan Temel ile 1-0 öne geçti.

Skor üstünlüğünü eline alan Ömer Halisdemir, 41.dakikada Salih Bera ile skoru 2-0 yaptı.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Ömer Halisdemir Spor Kulübü, Mucurgücüspor’u 2’nci yarıda bulduğu gollerle 2-0 mağlup ederek ilk kez galibiyetle tanıştı.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü