Voleybol yıldızlarda kim şampiyonluk olacak?

Ömer Halis Demir mi?

İlgimspor mu?

3. Lige veda edecek  son takım kim olacak? 3. Lige veda edecek son takım kim olacak?

KIRŞEHİR Gençlikspor ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize ettiği 2023-2024 Voleybol sezonu, yıldız kızlar voleybol il birinciliğinde Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla 5.hafta karşılaşmalarının heyecanı yaşanacak.

Ligde her geçen hafta heyecan fırtınasının arttığı, oynanan her karşılaşmanın final havasında geçtiği yıldız kızlar voleybolda bu hafta oynanacak olan Ömer Halis Demir Spor Kulübü ile takipçisi İlgimspor arasındaki maç şampiyonluğu belirleyecek.

Yıldız kızlar voleybolda 5.haftanın açılış maçında, ligin güçlü ekiplerinden Kırşehir Yıldızları Spor Kulübü ile Kaman temsilcisi Kızıközüspor karşı karşıya gelecek. Cumartesi günü sabah 09.30’da başlayacak olan maç Aşıkpaşa Spor Salonu’nda oynanacak.

Cumartesi günü oynanacak olan günün 2.maçında ligde hiçbir hedefi kalmayan Yurdumspor ile Gençlikspor saat 11.00’da Aşıkpaşa Spor Salonu’nda karşılaşacak.

Yıldız kızlar voleybolda heyecan Pazar günü 2 maçla devam edilecek. Pazar günü sabah 09.30’da Aşıkpaşa Spor Salonu’nda üst üste aldığı yenilgilerle zirvenin uzağında yer alan Akademispor ile Ayyıldızspor karşılaşacak. Mücadele saat 09.30’da başlayacak.

Ligin 5.haftasının en önemli ve sonucu merakla beklenen maçında şampiyonluk adaylarından 12 puanla lider durumda bulunan Ömer Halis Demir Spor Kulübü ile 11 puanla takipçisi İlgimspor karşı karşıya gelecek. Yenen takımın büyük ölçüde şampiyonluğunu son 2 hafta kala garanti alacağı maç Pazar günü saat 11.00’da Aşıkpaşa Spor Salonu’nda oynanacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)