Kırmızı-siyahlı ekibimiz, Antalya karşısında sahadan mağlubiyetle ayrıldı...

Ömer Halis Demir, gruptan elendi: 5-1

 

İlk maçında Aksaray 15 Temmuz Ortaokulu'na 8 golle kaybeden Kırşehir Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu, 2'nci maçtada Antalya Cahit Ünver Ortaokulu'na da 5 golle yenilerek gruptan çıkamadı...

SALON: Kındam Spor Salonu (Kırşehir)

SAHA HAKEMLERİ: Mustafa Sarısakal**, Yusuf Mete Yücel** (Kırşehir Böl.)

MASA HAKEMİ: Osman Barış Solmaz* (Kırşehir Böl.)

KIRŞEHİR ŞEHİT ÖMER HALİS DEMİR ORTAOKULU: Muhammed Erol Bülbül**, Göktürk Kardaş**, Eymen Ramazan Gökler**, Osman Şenlik**, Ozan Uğurlu**, Yusuf Akif Konar**, Efe Mert Yılmaz**, Mustafa Sami Erdem**, Nejat Altuğ Aydın**, Hayati Mete Oskay**, Emre Durmuş Oğuz**, Ömer Faruk Keskinkılıç**

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Mustafa Koçak

ANTALYA CAHİT ÜNVER ORTAOKULU: Emre Sevim Güven**, Hüseyin Uzal**, Umut Kaan Yılmaz**, Arda Mutlubay**, Yusuf Tuna**, Fahed Ghaith**, Mustafa Kemal**, Yusuf Dilhan**, Cengiz Saitoğlu**, Kenan Kaya**

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Mustafa Harmanda

İLK YARI SONUCU: 1-1

MAÇ SONUCU: 5-1 (Cahit Ünver Ortaokulu)

GOLLER: Osman Şenlik (Şehit Ömer Halis Demir) Cengiz Saitoğlu (3), Arda Mutlubay, Mustafa Kemal (Cahit Ünver Ortaokulu)

Kırşehir’de devam eden ortaokullar arası yıldız erkekler futsal (salon futbolu) 2.gün maçlarında ilimizi temsil eden Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu ile Antalya Cahit Ünver Ortaokulu karşı karşıya geldi.

Şampiyonanın ilk maçında 1-0 öne geçtiği karşılaşmada Aksaray 15 Temmuz Ortaokulu’na 8-2 gibi çok farklı bir skorla yenilerek gruplara puansız başlayıp bir üst tura çıkma şansını zora sokan kırmızı-siyahlı temsilcimiz şampiyonanın 2.karşılaşmasında Antalya temsilcisi Cahit Ünver Ortaokulu ile karşı karşıya geldi.

İlk yarısı golsüz sona eren maçta Kırşehir temsilcisi Ömer Halis Demir 2’nci yarıda yediği gollerle 5-1’lik skorla mağlup ayrılarak şampiyonadaki 2’nci yenilgisini aldı.

Kındam Spor Salonu’nda oynanan ve Mustafa Sarısakal ile Yusuf Mete hakem triyosunun birlikte yönettiği karşılaşmaya etkili başlayan Antalya Cahit Ünver Ortaokulu Cengiz Saitoğlu’nun golüyle 1-0 öne geçti.

Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu’ndan Osman Şenlik skoru 1-1 yaparken, bu golle karşılaşmanın ilk yarısı 1-1 sona erdi.

Mücadelenin 2.yarısında etkili bir oyun sergileyen Cahit Ünver Ortaokulu Cengiz’in peş peşe golleriyle skoru bir anda 3-1’e getirdi.

Oyunda ve skorda üstünlüğü eline alan Antalya ekibi Arda ve Mustafa Kemal ile bir gol daha bularak karşılaşmadan 5-1’lik skorla galip ayrıldı.

Bu sonucun ardından üst üste 2 maçını kaybeden Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu, Kırşehir’de düzenlenen Ortaokullar arası yıldızlar futsal Türkiye şampiyonasında gruptan çıkma şansını kaybetti.

Kırşehir temsilcisi Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu, Futsal Türkiye şampiyonasındaki son maçına yarın saat 12.00’da Konya Sancak Ortaokulu ile karşı karşıya gelecek. Mücadele Kındam Spor Salonu’nda oynanacak.

KIRŞEHİR’DE SARI-KIRMIZI COŞKUSU KIRŞEHİR’DE SARI-KIRMIZI COŞKUSU

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)