Metin Uca neden öldü? Metin Uca kimdir? Metin Uca nereli ve kaç yaşında? Metin Uca neden öldü? Metin Uca kimdir? Metin Uca nereli ve kaç yaşında?

Okan Müderrisoğlu kimdir? Okan Müderrisoğlu nereli? Okan Müderrisoğlu kaç yaşında? gibi sorular sosyal medyada sıkça araştırılmaya devam ediyor. 

Peki sosyal medyada bu kadar araştırılan Okan Müderrisoğlu kimdir? Okan Müderrisoğlu nereli? Okan Müderrisoğlu kaç yaşında? gibi soruların cevabını sizler için derledik...

OKAN MÜDERRİSOĞLU KİMDİR?

Okan Müderrisoğlu gazeteci ve yazardır. Sabah gazetesi köşe yazarı ve Ankara temsilcisi, tv programı yorumcusudur. 1968, Kars doğumludur. Babası Kıbrıs Gazisi Emekli Astsubaydır. Babasının görevi nedeniyle çocukluk ve ilk gençlik yılları Adapazarı’nda geçmiştir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.
Okan Müderrisoğlu; Adapazarı Eser İlkokulu, Atatürk Ortaoukulu ve Adapazarı Lisesini bitirdikten sonra  Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. Ayrıca Hürriyet Vakfı Erol Simavi Özel İletişim ve Eğitim Merkezi’nde gazetecilik eğitimi aldı.
1990 yılında Hürriyet Gazetesi’nde “ekonomi muhabirliğine” başladı. 1992 yılında Hürriyet Ankara Bölge Gazetesi’nde “İstihbarat Şefliği”ne atandı. 1993 yılında Sabah Gazetesi’ne geçti. Sabah Gazetesi’nde sırasıyla “Ekonomi Muhabirliği, yazarlık, Ankara Haber Müdürlüğü ve Ankara Temsilci Yardımcılığı” görevlerinde bulunan Müderrisoğlu, halen bu gazetede Ankara Temsilcisi ve yazar olarak görevini sürdürmektedir. (HABER MERKEZİ)