Vali Buhara ile Milletvekili Erkan öğrencilere karnelerini dağıttı

 ÖĞRENCİLERDE KARNE SEVİNCİ

 Vali H. Mete Buhara, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının bugün sona ermesiyle birlikte Muzaffer Mermer İlk ve Ortaokulu’nda öğrencilere karnelerini dağıttı.

Sınıflarda karnelerin dağıtımı sırasında öğrencilere çeşitli nasihatlerde bulunan Vali H. Mete Buhara, “Öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Hepsi çok başarılı, hepsinin karne notları pekiyi. Şimdi dinlenme zamanı. Öğrencilerimiz yaz tatilinden sonra önümüzdeki yıla daha zinde başlayacak. İlimiz genelinde bu yıl 224 okulda toplam 43.718 öğrencimiz karne alıyor. Bu vesile ile, tüm öğretmenlerimize ve velilerimize de çocuklarımıza rehberlikleri ve destekleri için teşekkür ediyorum. İyi tatiller çocuklar.” dedi.

Program, Vali H. Mete Buhara, Milletvekili Necmettin Erkan ve beraberindekiler tarafından sınıflarda öğrencilere karnelerinin ve çeşitli hediyelerin verilmesi ile devam etti.

Boğaziçi Üniversitesi lisans programları tanıtım günleri 22 Temmuz'da başlıyor Boğaziçi Üniversitesi lisans programları tanıtım günleri 22 Temmuz'da başlıyor

Karne dağıtım programında Vali Buhara ve Milletvekili Erkan’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yasin Gülşen, Okul Müdürü Sezai Sürbehan, okul idarecileri öğretmenler, veliler ve öğrenciler yer aldı.


Kaynak: (VALİLİK BÜLTEN)