Nursultan Nazarbayev Caddesi’ne yapılan yeni park hizmete sunuldu

 Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir’deki tüm mahallelere halkın çocuklarıyla dinlenip hoş vakit geçirebilmelerini sağlamak amacıyla yeşil alan çalışmalarına daha çok önem vereceklerini açıkladı.

Başkan Ekicioğlu, göreve geldikten sonra, Kır-Köy kampüs alanı ile mesire ve piknik alanı başta olmak üzere yapmış oldukları çalışmalarla Kırşehir’de kişi başına düşen yeşil alan oranını büyütmeye devam ettiklerini ifade etti.

Belediye hizmetlerinde her mahalleye eşit davrandıklarını asfalt, kaldırım ve çevre düzenlemelerinin yanı sıra park ve yeşil alan çalışmalarına da büyük önem verdiklerine dikkati çeken başkan Ekicioğlu, “ Bir ilin gelişmişlik düzeyinin, öncelikle yaşanabilir alanlarının ve çevre temizliğinin durumuyla doğru orantılı olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, bu konudaki çalışmalara yeni dönemde de ara vermeden devam edeceklerini ifade etti.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin Kırşehir’in güzelleşmesi ve daha çok yeşil alana kavuşması için çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini belirten Başkan Ekicioğlu; “Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz yeni yapılan park alanlarımızla birlikte, peyzaj çalışmalarını da sürdürüyor. Biz Kırşehir’i ortak akılla yönetiyor ve yapılan tüm hizmetleri de yine Kırşehir halkı için yapıyoruz. Bizler söz verdiğimiz gibi bu şehre hizmet etmek için göreve geldik. Göreve başladığımız günden beri de Kırşehir'in gelişmesi, kalkınması ve güzelleşmesi için tüm gayretimizle çalışmaktayız. Ahi Evran Mahallesi Nursultan Nazarbayev Caddesi’ndeki Park alanımızın da peyzaj çalışmaları tamamlanarak hizmete sunuldu. Mahallemize ve Kırşehir’imize hayırlı olsun. İnşallah ikinci hizmet dönemimizde tüm mahallelerde park ve yeşil alan çalışmalarımız katlanarak devam edecek” diye konuştu.  (HABER: CEMRE BAYRAM)

Milletvekili Erkan’dan Bakanlara ziyaret… Milletvekili Erkan’dan Bakanlara ziyaret…