Kırşehir’de huzurun ve farklı lezzetlerin adresi:

RUŞEN FİDAN HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU RUŞEN FİDAN HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU

 “NÖRÜYON BUTİK CAFE”

 Şehrimizde Yavuz Sultan Selim Bulvarı’nda hizmet veren Nörüyon Butik Cafe, nostaljik konsepti,  birbirinden farklı ve el yapımı tatlarıyla Kırşehirlilere keyifli bir alan yaratıyor.

Şehrimizde çoğu başka yerde bulunmayan, Ballı Badem (Bienenstich), Berliner, Badem Ezmeli Pasta (MarzipanTorte) San SebastianCheascake, Alman Pastası, Tuna Dalgası (Donauwelle), Alman Çöreği (Streuselkucken), Donuts, Makaron, Beze ve Kurabiye çeşitleriyle Kırşehirlilere farklı lezzetler tattıran Nörüyon Butik Cafe, diyabet hastaları için de özel sipariş alıyor.

Nörüyon Butik Cafe işletmecisi Meryem ve Yıldız Baldede kardeşler gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e yaptıkları açıklamada şu ifadeleri kullandılar:

“Memleketimiz Kırşehir’de böyle bir kafe açmak bizim hayalimizdi… Bunu gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Yaklaşık iki yıldır hemşehrilerimize birbirinden taze ve farklı tatlar tattırıyoruz. Ayrıca çölyak hastaları için glutensiz, diyabet hastaları için şekersiz pastalar yapıyoruz. Tüm Kırşehirlileri nostaljik konseptte hazırladığımız kafemize bekleriz. Özel günlerde rezervasyon yaptırmak veya sipariş vermek isteyen hemşehrilerimiz 0541 174 24 40 numaralı telefonumuzdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirler.” (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)