Kırşehirspor'un hafta sonu karşılaşması öncesi önemli gelişme...

Nazilli Belediyespor

futbolcuları kazan kaldırdı!

 

İş adamı Düger’den, voleybol takımına ziyaret İş adamı Düger’den, voleybol takımına ziyaret

Kırşehir Futbol Spor Kulübü'nün Pazar günü kendi saha ve seyirci önünde oynayacağı Nazilli Belediyespor'da yaşanan maddi sorunların ardından sular durulmuyor.

Nazilli Belediyespor'un oyuncuları hafta sonunda Ahi Stadı’nda oynanacak Kırşehirspor karşılaşması öncesi önemli bir karara imza attılar. Futbolcular kendilerine gereken desteğin sağlanmadığını söyleyerek antrenmanlara çıkmama kararı aldılar. Nazilli Belediyespor futbolcuları aldıkları bu kararı yaptıkları duyuruyla kamuoyuna bildirdiler.

Nazilli Belediyespor tarafından yapılan duyuruda, "Nazilli Belediyespor futbolcuları olarak antrenmanlara çıkmama kararı almış bulunmaktayız. Sezon başından itibaren yaşadığımız birçok problemi, Sayın Başkanımız Şahin Kaya, yöneticilerimiz ve futbolcular olarak kamuoyuna yansıtmadan kendi içimizde çözmeye gayret gösterdik. Nazilli Belediye Başkanı Sayın Kürşat Engin Özcan'ın bugüne kadar başkanımıza ve biz futbolculara verdiği vaatlerle hem takım bütünlüğünün bozulmaması hem de Nazilli Belediyespor'un yaşaması adına sabırlı bir duruş sergiledik. Ancak vaatlerin gerçekleşmemesi ile süreç dayanılmaz bir noktaya gelmiştir. Kulüp başkanımızla yaptığımız toplantı sonucu, önemli Kırşehir maçı öncesi takıma zarar vermemek adına bu kararımızı maç sonrasına ertelemiş bulunmaktayız. Kırşehir maçı sonrası, bu terk edilmişlik ve yalnızlık devam ederse, önümüzdeki haftadan itibaren antrenmanlara çıkmama kararı aldığımızı kamuoyuna bildiririz. Nazilli şehrinin Belediye Başkanını ve ileri gelenlerini Nazilli Belediyespor'un diğer branşlarına sahip çıktığı gibi futbol takımına da sahip çıkmaya davet ediyoruz" ifadelerine yer verildi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)