KBK BaşkanıSait Yanık Kırşehirlilerin bayramını kutladı: 

“Mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum”

 Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in ortağı Sait Yanık, bir mesaj yayınlayarak bütün Kırşehir halkının ve meslektaşlarının bayramını kutladı.

Başkan Yanık yayınladığı mesajında, “Bayramlar mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdendir" dedi.

Bölgeye ilk olarak üreticinin dostu Bülent Ozan gitti Bölgeye ilk olarak üreticinin dostu Bülent Ozan gitti

Ramazan Bayramı'nın huzur ve mutluluk içerisinde geçmesi temennisinde bulunan Kırşeihr Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık, "Bayramlar bizi biz yapan, geleneklerimizi geleceğe taşıyan temel değerlerimiz ve zenginliklerimizdir. Bayramların özünde dayanışma, hoşgörü ve mutluluk vardır. Bu günlerin sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını, hayatımızın her anına yayabilmek hepimiz için önemlidir. Bu duygu ve düşüncelerle kardeşliğin, hoşgörünün, adaletin, barışın ve dayanışmanın daim olduğu nice bayramları birlikte yaşamak dileğiyle tümmilletimizin,hemşehrilerimin, meslektaşlarımın Ramazan Bayramı’nı kutluyor, mutluluk ve huzur dolu günler getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)