Mustafa Düger kimdir? Mustafa Düger ne iş yapıyor? Mustafa Düger kaç yaşında? gibi sorular sıkça sorgulanmaya başladı. 

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması'nda Rabia Birsen Güvercin'in estetik kol protezinin masraflarını karşılayacağını söyleyen Kırşehirli İş İnsanı Mustafa Düger kimdir? Sosyal medyada yer alan haberlerin ardından arama sayfalarında sıkça Mustafa Düger kimdir? Mustafa Düger ne iş yapıyor? Mustafa Düger kaç yaşında? gibi sorular sorgulanıyor.

Bilgehan Baykal kimdir? Deniz Çakır'ın eşi Bilgehan Baykal kimdir? Bilgehan Baykal nereli ve kaç yaşında? Bilgehan Baykal kimdir? Deniz Çakır'ın eşi Bilgehan Baykal kimdir? Bilgehan Baykal nereli ve kaç yaşında?

MUSTAFA DÜGER KİMDİR?

21 Eylül 1970 Kırşehir Kaman doğumlu. İş Hayatı : 1991-1993 yılları süresince mezun olduğu bölümde akademik çalışmalar yapmış ve yüksek lisansını uzman fizyoterapist olarak tamamlamıştır.1994 yılında Ankara’da protez ortez ve rehabilitasyon merkezini kuran Mustafa Düger vücut uzvunu kaybetmiş insanlara eksternal protez & ortez uygulamaları yaparak sağlık sektöründe faaliyete başlamıştır.

Kırşehir Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği yönetim kurulu üyesi. 6 yıl süren hastalara protez uygulama sürecinde elde ettiği bu tecrübeyi daha faydalı hale getirmek ve katma değeri yüksek ürünler üretmek için 2000 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde kurduğu 3000 metrekare üretim tesisinde protez&ortez parçalarını üretmeye başlamıştır. (HABER: FAHRETTİN TOKER)