Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Kırşehir Şube Başkanı Ömer Ali Öz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü Sözleşmeli personel alım ilanı İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü Sözleşmeli personel alım ilanı

Başkan Öz, yayımladığı mesajda şunları ifade etti:

"Toplumumuzun geleceğini şekillendiren, Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün hedeflediği yolda ilerleyen ve çocuklarımızın üzerinde büyük emekleri olan tüm öğretmenlerimizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.Öğretmenler, bir ülkenin toplum mühendisleridir. Yeni nesiller yetiştiren, topluma ve öğrencilere örnek olan öğretmenlerimizin, aynı zamanda çocuklar üzerinde anne-baba kadar emekleri vardır. Sevgili öğretmenlerim, sizlerin yetiştireceği nesiller ülkenin hangi yöne gideceğini belirleyecektir. Değerli öğretmenlerim, her ne koşulda olursa olsun öğrencilerinizin hiçbirini ayırt etmeden evladınız gibi görüyor ve bilgi birikiminizi onlarla paylaşıyorsunuz. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi; 'Cumhuriyet sizden; fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister.' Sizin rehberliğinizde yetişen çağdaş nesiller, bugün ülkemizin birer doktoru, öğretmeni, mimarı, mühendisi, iş adamı, tüccarı ve aydın yüzü oldular. Yetiştirdiğiniz nesiller ülkemizin geleceğini şekillendiriyor ve şekillendirmeye devam ediyor. Sizlere ne kadar teşekkür etsek ve saygı duysak azdır. Çocuklarımıza verdiğiniz emeklerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nüzü kutluyorum." (HABER MERKEZİ)