Kırşehir’de son günlerde yaptığı başarılı doktor transferleriyle vatandaşın sağlığı, için bütün imkânlarını seferber eden Özel Musa Gül Hastanesi’nde kardiyoloji doktoru göreve başladı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Hastane Genel Müdürü Lütfi İncir,“Hastanemiz alanında uzman hekimleri Kırşehir halkının hizmetine sunmaya devam ediyor.Bu kapsamda, Türkiye genelinde hekim gruplan ile sürekli irtibat halindeyiz. Yaptığımız titiz çalışmayla, tıp eğitimini Çukurova Tip Fakültesi’nde tamamlayan ve daha önce yurdumuzun değişik illerinde görev yapmış kardiyolog Uzm. Doktor Hatice Rahimova’yıkadromuza dahil ettik.  Kırşehir ve bölge halkına en iyi ve güvenilir sağlık hizmetini sunma gayreti içerisindeyiz. Kardiyoloji doktorumuzunsa katılmasıyla kadromuzu daha da güçlendirdik” dedi.

Akpınar’da İlçe Emniyeti ve Jandarma Personeline Afet farkındalık eğitimi verildi Akpınar’da İlçe Emniyeti ve Jandarma Personeline Afet farkındalık eğitimi verildi

Hekim sayısını artırdıklarını belirten Genel Müdür İncir, şu görüşlere yer verdi:

“Hatice hanımla birlikte hekim sayısını 16’ya yükseldi. SGK’lı hastalarımız,  özel sigortalı hastalarımız ve diğer hastalarımız hastanemizin 0 386 212 82 82 numaralı çağrı merkezini arayarak istedikleri bölüme beklemesizrandevu oluşturup,  muayene MR, Tomografi, mamografi ve radyolojik tetkiklerini yaptırabilecekler.”  (HABER MERKEZİ)