Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Kırşehir Yönetim Kurulu Üyeleri MÜSİAD 27. Olağan Genel Kurulu Programına katıldı.

MÜSİAD 27. Olağan Genel Kurulu Açılış Programına, AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Serdar Cam, DEIK  Başkanı Nail Olpak, İTO Başkanı Şekip Avdagiç, MÜSİAD Önceki Dönem Genel Başkanları Erol Yarar, Ali Bayramoğlu, Prof. Dr. Ömer Bolat, Ömer Cihad Vardan, Abdurrahman Kaan, milletvekilleri, diplomatik misyon temsilcileri, il protokolü, iş dünyası temsilcileri, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından MÜSİAD üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Kayserili görme engelli sporcular Konya'dan madalya ile döndü Kayserili görme engelli sporcular Konya'dan madalya ile döndü

 Programda konuşan MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, "Bir ve beraber olarak, milletçe kenetlenerek, Türkiye Yüzyılı’na güçlü, kararlı ve ihtişamlı bir başlangıç yapacağımıza inanıyoruz. MÜSİAD ailesi olarak 33 yıldır bu inançla daima hakkın, hakikatin, istikrarın ve milli iradenin yanında olduk; şimdi de aynı noktadayız, duruşumuz nettir" dedi.

Kırşehir Yönetim Kurulu Üyelerinin de katılığı MÜSİAD Genel Kurulu yapılan konuşmaların ardından gerçekleştirildi. (HABER MERKEZİ)