Veli Şahin hayata gözlerini yumdu Veli Şahin hayata gözlerini yumdu

                Kaman'a bağlı Demirli Köyü'nde yaşayan, köyünün gelişip kalkınması ve güzelleşmesi için üzerine düşen görevi her fırsatta yerine getirdiği için köy halkının yoğun istekleri ile 31 Mart seçimlerinde muhtar adayı olan Köksal Bayram, daha muhtar seçilmeden ilçe yöneticileriyle temasa geçerek köyün sorunlarının  çözülmesine katkı sağlamaya başladı.

Demirli köyünde uzun yıllardır ana yol ile yerleşim yeri arasındaki çamur ve göçüklerin olduğu bağlantı yolu yüzünden mağdur olan köylü halkının yardımına yetişen Muhtar Adayı Köksal Bayram, Kaman İlçe Özel İdare ekipleri ile yaptığı görüşmeler sonrası, bozuk olan bağlantı yolu için 10 kamyon çakıl taşı getirilmesini sağladı ve iş makineleriyle köy yolunun kumlanmasını gerçekleştirdi.

Yol çalışmalarını yapan ekiplerle birlikte yakından takip eden Muhtar Adayı Köksal Bayram, bu konuda taleplerini yerine getiren Kaman Özel İdare Müdürlüğü’ne ve çalışma ekiplerine teşekkür etti.

Yıllardır Demirli Köyü halkını  güvenli olarak Kırşehir’e taşıyarak servisçilik hizmeti veren ve muhtar adayı olan Köksal Bayram, Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesi seçmenle buluşmaya da devam ediyor.

Seçmenlerin istek ve taleplerini ilçe yöneticileri ve siyasilerle kurduğu diyalogla kuran Köksal Bayram, “Hemşehrilerimin Pazar günü oylarıyla bana bu görevi verirlerse onların güvenini boşa çıkarmayacağım ve asla onları mahcup etmeyeceğim. Verdiğim bütün vaadleri yerine getirmek için gecemi-gündüzüme katarak çalışacağım. Köyümüzde muhtarlık seçimine katılan bütün adaylara başarılar diliyorum. Şimdiden seçimlerin ülkemize, milletimize ve köyümüze hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)