Muharrem Sayan Ortaokulu’nda bilimin ve teknolojinin heyecan verici dünyasını öğrencilere daha yakından tanıtmak amacıyla TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenledi.

Öğrencilerin yaratıcı projelerini sergilediği fuar, büyük bir ilgiyle karşılandı. Fuarda, öğrencilerin fen ve teknoloji alanlarında yaptıkları araştırmalar ve projeler büyük ilgi gördü. Ayrıca öğrenciler proje sunumlarıyla birlikte bilimsel düşünme becerilerini ve problem çözme yeteneklerini sergileme fırsatı buldular.

Okul yönetimi, öğretmenler ve öğrencilerin birlikte çalışarak gerçekleştirdikleri bu etkinlikle bilim ile teknolojinin eğlenceli ve ilgi çekici yönleri öne çıkardı. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları öğrencilerin bilim ve teknolojiye olan ilgisini artırmanın yanı sıra onları geleceğin bilim insanları ve teknoloji liderleri olma noktasında teşvik ediyor.

         Bu kapsamda okulda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına katılım sağlayan Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, "Bu başarılı etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Gelecek yıllarda da daha birçok bilim fuarı ve etkinlikle öğrencilerimizin bilim ve teknolojiyle olan maceralarını desteklemeyi sürdüreceğiz." dedi. (HABER MERKEZİ)

Emlak Vergisi 1. taksit  ödemeleri devam ediyor Emlak Vergisi 1. taksit ödemeleri devam ediyor