A Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü Vincenzo Montella oldu! A Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü Vincenzo Montella oldu!

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadele eden Mucurücüspor’da olağan üstü genel kurulu yapıldı. 
Yeşil-kırmızılı kulübün genel kurulu Mucur Lolakili’nde gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan başkan Cahit Gürses, görev süreleri boyunca kendilerine destek verenlere teşekkür etti.
Salı günü yapılan olağan üsttü genel kurulca alınan karar sonrası Hasan Dağtekin Kulüp Başkanı oldu.
İşte Mucurgücüspor’un yönetim listesi:
Hasan Dağtekin (Yönetim Kurulu Başkanı), Derviş Ekim (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Kağan Öztürk (Yönetim Kurulu Saymanı), Tuba Türkoğlu Karnal (Yönetim Kurulu Sekreteri), Zeynal Şanal (Yönetim Kurulu Üyesi), Yiğit Badem (Yönetim Kurulu Üyesi), Yılmaz Uysal (Yönetim Kurulu Üyesi), Erhan Das (Denetim Kurulu Başkanı)
Yapılan Genel Kurulun ardından Mucurgücüspor sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlandı.
Yapılan açıklamada, “Yeni yönetime yeni görevlerinde başarılar dileriz. Mucurgücüspor kulübüne emek veren öncelikle rahmetli başkanımız Haluk Türkoğlun’a bundan önceki yönetim kuruluna ve Başkanı Cahit Gürses'e vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür ederiz.   Unutmayalım ki bu bir bayrak yarışı bugün bu bayrağı biz aldık yarın biz de başkalarına teslim edeceğiz. Kulübümüzün kurulduğu yıldan itibaren en büyük hedefi Mucurlu gençleri kötü alışkanlıklarından uzak tutmak ve spor yapmalarının önünü açmaktır. Yeni yönetimiz ile de bu yönde çalışmalara devam edeceğiz. Bu aşama da bizlere destek veren ve verecek herkese teşekkür ederiz.  Yeni Yönetim Kurulumuz 10.08.2023 tarihinde toplantı yaparak Kulübüz hakkında yeni oluşumlar ve bundan sonraki yol haritası hakkında bir karar alacaktır. Bu karar kamuoyuna açıklanacaktır. Saygılarımızla…” ifadelerine yer verildi.
(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)