Yeşil-kırmızılı ekibimiz sezonun en zor maçında Yozgat’a konuk olacak

 Mucurgücü, zor deplasmanda…

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölgesel Amatör Ligi 6’ncı grupta mücadele eden temsilcimiz Mucurgücüspor, Pazar günü Ligin 9’uncu haftasında şampiyonluk mücadelesi veren Yozgat Belediyesi Bozokspor’a konuk olacak. Yozgat Bozok Stadyumundaki zorlu 90 dakika saat 14.00’da başlayacak.

Ligde zor günler geçiren ve oynadığı 8 müsabakadan sadece 1 puan alan ve aldığı 1 puanla da son sırada yer alan Mucurgücüspor, Pazar günü kendisi için hayati önem taşıyan bir maça daha çıkacak.

Rakip oynadığı futbol ve topladığı 19 puanla 2’nci sırada yer alan Yozgat Belediyesi Bozokspor olacak. Yeşil-kırmızılı ekip en az 1 puanla dönmenin planlarını yapıyor.

8.HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI: Mucurgücüspor-Osmancık Belediyespor: 1-3, Ankara TKİ-Sincan Belediyespor: 0-1, Başkent Şafakspor-Yahşihanspor: 0-3, DeveligücüBelediyespor-Yozgat Belediyesi Bozokspor: 0-1, TalasgücüBelediyespor-Hacılar Erciyesspor: 2-1, SuvermezKapadokyaspor-Niğde Belediyespor: 4-0, Yozgatspor-Eskil Belediyespor: 1-2

9.HAFTANIN MAÇLARI (27 KASIM PAZAR): Yozgat Bld.Bozokspor-Mucurgücüspor, Niğde Bld.Spor-TalasgücüBld.Spor, Osmancık Bld.Spor-Başkent Şafakspor, Eskil Bld.Spor-DeveligücüBld.Spor, Sincan Bld.Spor-Kapadokyaspor, Yahşihanspor-Ankara TKİ, Hacılar Erciyesspor-Yozgatspor

MUCUR’DA KÖTÜ GİDİŞE DEVAM:0-3 MUCUR’DA KÖTÜ GİDİŞE DEVAM:0-3

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)