TFF Bölgesel Amatör Lig, 6. Gup’taligte kalma mücadelesi veren temsilcimiz Mucurgücü, Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde ligte hiçbir hedefi kalmayan Yozgatspor ile karşılaşacak.

          Yeşil-kırmızılı ekibimiz Mucurgücü’nün Antrenörü Sıtkı Zafer Özbek, lige verilen arayı çok iyi değerlendirerek lige hazırladıklarını ve Yozgatspor’u yenerek çıkışa geçmek istediklerini açıkladı.

Ara transferlerle bir çok futbolcunun ayrıldığını ve birçok futbolcunun da geldiğini belirten Sıtkı zafer Özbek, “Malumunuz 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketi hepimizi derinden sarsmıştır. Bu acıların yaralarını inşallah milletimizle birlikte el ele vererek aşacağız. Tabi bu felaket nedeniyle lige ara verildiği için biz de takım olarak bir süre ara verdik. Bu hafta lig başlayacağı için çalışmalarımıza yeniden başladık. Herkesin bildiği üzere takım olarak istenilen yerde değiliz. Takım olarak ligin ikinci yarısına çok iyi başlangıç yaparak üç puan almak istiyoruz.  Bunun için de her türlü hazırlığı yapıyoruz” ifadelerini kullandı.(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)