Yeşil-kırmızılı ekip Yedigülspor’u 11 golle geçerek

4’te 4 yapıp 12 puanla zirvede tek başına yer alıyor!

 

Mucurgücü U18 Ligi’nde

Şampiyonluğa yürüyor

SAHA: Bağbaşı Sentetik (Kırşehir)

HAKEMLER: Murat Yağlı**, Emre Can Kolancı**, İbrahim Durak**

GÖZLEMCİ: Mehmet Konar

MUCURGÜCÜSPOR: Erdem Yüksel**, Muharrem Efe Dağıstan**, Sinan Can Ardıç**, Yunus Emre Yılmaz**, Metehan Yıldırım**, Salih Öcal**, Mehmet Alp Teke**, Tuncay Kızıldağ**, Polat Demir**, Halil İbrahim Sezer**, Dursun Arda Akpınar*, Zafer Nas*, Buğra Özer*, Metehan Özden*, Muhammed Efe Karakuş*, Furkan Bulut*

ANTRENÖR: Serkan Kartal

YEDİGÜLSPOR: Asım Güneş*, Mehmet Aykanat*, Mesut Çelebi*, Berat Mızrak*, Çınar Göçer*, Halil Yalın*, Fatih Yılmaz*, Mert Çelebi*, Arda Şahin*

YÖNETİCİ:Volkan Deniz Kurt

GOLLER: Dk.7,46 Tuncay, Dk.9,14,54,72 Polat Demir, Dk.19 Mehmet Alp Teke, Dk.22 Metehan Yıldırım, Dk.27 Salih Öcal, Dk.30 Halil İbrahim Sezer, Dk.64 Dursun Arda Akpınar (Mucurgücüspor), Dk.51 Mert Çelebi (Yedigülspor)

5 TAKIMIN çift devreli Lig usulüne göre mücadele edildiği U18 Gençler Ligi’nin 4’üncü haftasının açılış maçında şampiyonluğun en güçlü adaylarından olan Mucurgücüspor ile Yedigülspor karşı karşıya geldi. Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Mucurgücü karşılaşmadan 11-1 gibi oldukça farklı bir skorla sahadan ayrılarak 4’te 4 yapıp yoluna kayıpsız devam etti.

Önce Çiçekdağı, daha sonra Atakspor, geçtiğimiz günde 40 Şehirgücüspor’u farklı skorlarla geçen Mucurgücüspor, Yedigülspor engelini de rahat geçerek 4’üncü galibiyetini aldı.

Ligin 4’üncü haftasının açılış maçında Mucurgücüspor ile Yedigülspor karşı karşıya geldi. Bağbaşı Tesislerinde bulunan sentetik sahasında oynanan ve Murat Yağlı, Emre Can Kolancı, İbrahim Durak hakem triyosunun birlikte yönettiği maçın ilk 45 dakikasını Mucurgücüspor, Tuncay, Polat (2), Alp, Mete, Salih ve Halil İbrahim’in golleriyle 7-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2’nci yarısında da oyunda ve skorda tek hakim olan Mucurgücüspor, Tuncay, Polat (2), Arda’nın kaydettiği gollerle maçtan 11-1 gibi farklı bir skorla ayrılarak Ligde üst üste 4’üncü galibiyetini alıp puanını 12 yaparak 4’üncü haftayı lider olarak tamamladı.

Mucurgücüspor, Ligin 5’inci haftasını maç yapmadan bay olarak geçirirken, Ligin 6’ncı haftasında 1 Nisan Cuma günü deplasmanda Çiçekdağı Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)