Kırmızı-yeşilli ekip 40 Şehirgücüspor engelini çok kolay geçti

Mucurgücü, rahat kazandı: 4-0

SAHA: Bağbaşı Sentetik (Kırşehir)

HAKEMLER: Orhan Mert Nuransoy**, Mustafa Sarısakal**, Berat Yağmur**

40 ŞEHİRGÜCÜSPOR (U17): Ali Kürkçü**, Sabri Albayrak**, Mehmet Öztürk**, Mustafa Ömür Dağ**, Yasin Kaya**, Arda Durdu**, Eren Yiğit Şafaklı**, Çınar Kılıç**, Arda Recep Yılmaz**, Kadir Yiğit Karlı**, Ali Akbayır**, Mehmet Ediş*, Ege Deveci*, Muzaffer Koç*, Faruk Burak Dilek*, Ebubekir Mamık*

ANTRENÖR: Sercan Uğurlu, Ömer Demiryol

MUCURGÜCÜSPOR (U17): Ramazan Kına**, Halil İbrahim Sezer**, Muhammed Efe Karakuş**, Salih Öcal**, Turgay Sami Karakaya**, Metehan Yıldırım**, Yunus Emre Yılmaz**, Halim Cebeci**, Mehmet Can Turan**, Polat Demir**, Dursun Albayrak**, Ali Ünsal**, Ahmet Kaan Bayındır**, Kadir Can**, Muhammed Furkan Torun*, Onur Göktaş*

ANTRENÖR: Serkan Kartal

YÖNETİCİ: Hasan Dağtekin

GOLLER: Dk.21,76 Ahmet Kaan Bayındır, Dk.56,63 Halim Cebeci (Mucurgücüspor)

Şampiyonluk maçı Atabay’ın! Şampiyonluk maçı Atabay’ın!

U17 GENÇLER Ligi’nin 4’üncü haftasının kapanış maçında sonucu en çok merakla beklenen karşılaşmasında şampiyonluk mücadelesi içinde yer alan Mucurgücüspor ile güçlü rakibi 40 Şehirgücüspor karşı karşıya geldi.

Oldukça çekişmeli ve kıran kırana geçen maçı Mucurgücüspor, 4-0’lık skorla kazanarak averajla liderliğe yükseldi.

Haftanın en önemli ve şampiyonluğu doğrudan etkileyen maç olan Mucurgücüspor ile 40 Şehirgücüspor bağbaşı tesislerinde bulunan Sentetik sahasında karşı karşıya geldi.

Orhan Mert Nuransoy, Mustafa Sarısakal, Berat Yağmur hakem triyosunun birlikte yönettiği karşılaşmaya oldukça etkili başlayan Mucurgücüspor, mücadelenin 21’inci dakikasında Ahmet Kaan’ın kaydettiği golle 1-0 öne geçti. Karşılaşmanın ilk devresini Mucurgücüspor Ahmet’in golüyle 1-0 önde tamamladı.

Mücadelenin 2’nci yarısında da etkili oyununu devam ettiren Mucurgücüspor, 56’ncı dakikada Halim Cebeci’nin golüyle skoru 2-0 yaparken, 63’üncü dakikada sahneye bir kaz daha çıkan Halim kendisinin 2’nci takımının da 3’üncü golünü kaydederek skoru 3-0 yaptı.

Maçtaki son sözü 76’ncı dakikada Mucurgücüspor’dan Ahmet Kaan Bayındır söyleyerek skoru 4-0 yaptı. Karşılaşmada başka gol olmadı ve Mucurgücüspor, güçlü rakibi, 40 Şehirgücüspor’u 4-0’lık net bir skorla mağlup ederek ligdeki 3’üncü galibiyetini alıp 4’üncü haftayı averajla lider olarak tamamladı. (HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)