SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Abdurrahman Atabay**

EURO 2024'ÜN ŞAMPİYONU İSPANYA EURO 2024'ÜN ŞAMPİYONU İSPANYA

MUCURGÜCÜSPOR (U12): Yaser Ünal**, İsmail Çelik**, Asım Şimşek**, Hacı Yiğit**, Semih Ülger**, Ahmet Özcan**, Enes Kurt**, Emir Ergül**, Ahmet Öztürk**, Fırat Ayaz Kaya**, Ahmet Mercimek**, Ali Mert Kekiç**, Adem Karakuş**, Mahir Efe Gönen**, Umut Emin Kaya**

YÖNETİCİ: Hasan Dağtekin

GENÇLİKSPOR (U12): Ahmet Yonca**, Hayati Tutsun**, Kerim Şen**, Uhut Enes**, Muhammed Sefa Özdemir**, Hasan Kılıç**, Süleyman Hafız Polat**, Yusuf Talha**, Ege Şerbetçioğlu**, Umut Ali Vuruş**, Musa Doruk Özlek**, Oğuzhan Pehlivan**, Kerem Şimşek**, Kürşat Ramazan**, Turan Kaan Sarı**

ANTRENÖR: Murat Uyumsal

GOLLER: Dk.13,27 Ahmet Mercimek (Mucurgücüspor)

U12 GENÇLER Ligi’nin 13.Haftasının kapanış maçında Mucurgücüspor ile Gençlikspor karşı karşıya geldi. Mucurgücü, güçlü rakibi karşısında her iki yarıda bulduğu gollerle maçı 2-0 kazandı.

Cumartesi günü 2 No’lu Sentetik Sahasında oynanan ve Abdurrahman Atabay’ın yönettiği maçın 13.dakikasında Ahmet Mercimek’in golüyle Mucurgücüspor 1-0 öne geçti. Mucur ekibi bu golle ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2.yarısında da etkili futbolunu devam ettiren Mucurgücüspor, 27.dakikada Ahmet Mercimek ile bir gol daha bularak skoru 2-0’a getirdi.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Mucurügücüspor, güçlü rakibini Ahmet Mercimek’in golleriyle 2-0 mağlup ederek ligdeki 4.galibiyetini elde etti.

Muhabir: Fahrettin Toker