Ligden matematiksel olarak düşen Mucurgücüspor, kalan maçlarına formalite olarak çıkacak!

Mucurgücü, Kayseri yolcusu!

TFF Bölgesel Amatör Ligi 6’ncı grupta mücadeleye 23’üncü haftada oynanacak olan 6 karşılaşmayla devam edilecek. Yozgat Belediyesi Bozokspor’un maç yapmadan bay olarak geçeceği 23’üncü haftada temsilcimiz Mucurgücüspor, ligde hiçbir hedefi kalmayan Kayseri temsilcisi Develigücü Belediyespor’la karşı karşıya gelecek.

Develi İlçe Stadyumunda oynanacak olan 90 dakika saat 15.00’da başlayacak.

Ligde kümede kalma umutlarını son oynadığı ve 11-0 gibi oldukça farklı bir skorla kaybettiği Yozgat Belediyesi Bozokspor karşısında bitiren Mucurgücüspor, bay olarak geçeceği son haftayı saymaz isek kalan 3 karşılaşmasına formalite olarak çıkıp kalan 3 maçını puanlarla tamamlamak istiyor.

Ligde kümede kalma mücadelesi verdiği Yahşihanspor’un son oynadığı ve 1-1 berabere kaldığı Ankara TKİ maçının ardından temsilcimiz ile olan puan farkı 11’e çıktı.

Yeşil-kırmızılı ekibimiz Pazar günü Kayseri ekibi DeveligücüBelediyespor’la karşı karşıya gelecek. Hatırlanacağı gibi iki takım arasında Ligin ilk yarısında Mucur’da oynanan maçı DeveligücüBelediyespor 2-0’lık skorla kazanmıştı.

HAKEMLER AÇIKLANDI:

Mucurgücüspor’un Bölgesel Amatör Ligi’nde 23’üncü haftasında Pazar günü deplasmanda oynayacağı Develigücü Belediyespor maçını yönetecek hakem triyoları açıklandı.

MHK’den yapılan açıklamaya göre DeveligücüBelediyespor-Mucurgücüspor maçını Aksaray bölgesi kadın bölgesel hakemlerinden Esra Sağlam yönetecek.

Esra Sağlam’ın yardımcılıklarını ise Niğde bölgesi, bölgesel yardımcı hakemi Necmi Akıncı, Aksaray bölgesi, bölgesel yardımcı hakemi Yaşar Buğra Güneş, Niğde bölgesi, Bölgesel hakemi Turhan Beyke yapacak.

Develi İlçe Stadyumunda saat 15.00’da oynanacak olan DeveligücüBelediyespor-Mucurgücüspor maçının gözlemciliğine ise Mehmet Salih Yıldırım atandı.

23.HAFTANIN MAÇLARI:

15.00: Dağılgan 1 Nolu Saha (Eskil Belediyespor-Hacılar Erciyesspor)

15.00: 15 Temmuz Milli Birlik Stadı (Sincan Belediyespor-TalasgücüBelediyespor)

15.00: Yahşihan İlçe Sahası (Yahşihanspor-SuvermezKapadokyaspor)

15.00: Osmancık İlçe Sahası (Osmancık Belediyespor-Ankara TKİ)

15.00: Develi İlçe Stadı (DeveligücüBelediyespor-Mucurgücüspor)

15.00: Bor 100.Yıl Sahası (Niğde Belediyesispor-Yozgatspor 1959 FK)

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)