Çiçekdağı ilçemizden sonra Mucur ilçemizde de yüzme bilmeyen kalmayacak…

 

Serik maçı hazırlıkları neşeli başladı… Serik maçı hazırlıkları neşeli başladı…

Mucur'da Yarı Olimpik Yüzme

Havuzu’nda sona doğru…

4 Ağustos 2021 tarihinde ihale edilerek yapımına başlayan Mucur’daki Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda çalışmalarda sona gelindi.

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Mucur’da yapılması planlanan yarı olimpik yüzme havuzunun bitirilme aşamasına gelindiğini açıklarken, Mucur’un hükümet yatırımlarından bu dönemde oldukça yüksek seviyede yararlandığını söyledi. 

Mucur’a yapılan yarı olimpik yüzme havuzunun yapımında emeği geçen AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve Ankara Milletvekili Hacı Turan’a teşekkür eden Başkan Yılmaz, “Mucurumuza TOKİ, Hastane, taziye evi, hayır evi projelerini bir bir hayata geçirdik. Yapımları devam ediyor. Son olarak ise Mucurumuza Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yapılacak. Mucur ilçemize yapılacak olan, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ihalesi ilana çıkmış ve ihale 4 Ağustos günü yapılmıştı. Mucurumuza hayırlı olsun. Şu an tamamlanma aşamasına geldi. Bu yatırımda emeği geçen AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve Ankara Milletvekili Hacı Turan’a teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Ankara Milletvekili hemşehrimiz Hacı Turan da “Mucur ilçemize yapılan, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Mucurumuza hayırlı olsun” dedi.

Bu arada Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin de Mucur ilçemizde yapımı devam eden Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda incelemelerde bulundu.

İl Müdürü Şahin, yüzme havuzunun en kısa sürede hizmete açılmasını planladıklarını belirterek, “Çiçekdağı ilçemizden sonra Mucur ilçemizde de yüzme bilmeyen kalmayacak” ifadelerini kullandı. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)