İYİ Parti Mucur Belediye Başkan Adayı Işık Şimşek, Pazar günü Mucur'a gelerek AK Parti Mucur belediye Başkan adayı Osman Demir'e ait seçim bürosunun açılışına katılarak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu karşılaması siyasi arenada örnek bir davranış olarak değerlendirildi.

Açılışta bir konuşma yapan Bakan Uraloğlu, Mucur'un altyapı ve ulaşım sorunlarını bildiklerini ve bunun çözümü için bakanlık olarak her türlü desteği vereceklerini açıklamasını memnuniyetle karşıladıklarını belirten İYİ Parti Mucur Belediye Başkan Adayı Işık Şimşek, "Biz Mucurumuz için elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bizim için parti 2. plandadır. Kim hizmet ediyorsa ya da kim hizmet getirecekse ona her türlü desteği vermeye hazırız. Önemli olan Mucurumuzun her alanda gelişip kalkınması ve güzelleşmesi" ifadelerini kullanarak Bakan Uraloğlu'nun Mucur ziyaretini önemsedikleri için karşılama programına yer almayı uygun gördüklerini ve bundan sonra da hükümeti temsilen gelecek tüm bakanları ve bürokratları Mucur'da en iyi şekilde karşılayıp uğurlayacaklarını ifade etti.

BOZTEPE’DE BELEDİYE CHP’DEN MHP’YE GEÇTİ BOZTEPE’DE BELEDİYE CHP’DEN MHP’YE GEÇTİ

İYİ Partili başkan adayı Işık Şimşek'in AK Parti adayı Osman Demir'in seçim bürosunun açılışına katılması ve Bakan Uraloğlu ile bir araya gelmesi tüm siyasi partilere ve adaylara siyasi arenada örnek olması gerektiği ifade edildi.

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde de CHP'li Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'da rakibi AK Parti adayı Osman Arslan'ı seçim bürosunu ziyaret ederek seçimlerde başarı dileğinde bulunarak Kırşehir'de demokrasi adına örnek bir davranış olarak nitelendirilmişti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)