Sözleşme imzalayan Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, “Bugün benim en mutlu günüm”

Kırşehir'de dolmuş ücretleri zamlandı Kırşehir'de dolmuş ücretleri zamlandı

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, göç veren değil, göç alan bir ilçe yolunda; ekonomisi güçlü bir ilçe olma yolunda ilerlemeye devam ettiklerini açıkladı.

Ankara-Kayseri Karayolu Kurugöl Mevkii’nde kurulan Mucur Organize Sanayii’nin altyapı ihalesi yapılırken,  iş adamlarının yatırım için kolları sıvadığı bildirildi.

Sözleşmesini Mucur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferhat Çağlayan,Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte imzalayan Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, “Bugün benim en mutlu günüm” dedi.

Başkan Yılmaz konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Konum olarak Türkiye’nin tam ortasında olan İlçemiz için en büyük eksiklerinden biri olan Organize Sanayi Bölgemiz, gelecek nesillerin hayat garantisi olacaktır. İlçemize hayırlı olsun. Mucur Organize Sanayi Bölgemizin altyapı ihalesi yapıldı. Sözleşmesini Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Ferhat Çağlayan ve Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte imzaladık. Bu konuda her zaman bizlerin yanında olan Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’a, Ankara Milletvekilimiz Sayın Hacı Turan’a, Sanayi Bölgeleri OSB Genel Müdürümüz Sayın Fatih Turan’a ve emeği geçen herkese İlçem adına sonsuz teşekkür ederim. Gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için hep birlikte omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz inşallah.” (HABER: NECLA BAĞCI)