Mucur Kaymakamı Osman Şahin 8 aydır Kaymakamlık görevini yaptığı Mucur ilçesinden ataması yapıldı.

Görevini sonlandırırken veda mesajı yayınlayan Osman Şahin mesajında şu ifadelere yer verdi:

"8 aydır severek görev yaptığım Kırşehir'in güzel ilçesi Mucur ilçemizden ayrılıyorum. Geride güzel dostluklar, güzel anılar bırakarak gidiyorum. Mucur ilçesinin benim nezdimde her zaman ayrı bir yeri olacaktır.

“Görev süresi boyunca Mucurlu hemşehrilerimizin hep yakın ilgisini, sevgisini ve saygısını gördük ve vatandaşlarımızla bir arada olmaya, sevinçlerine ortak olmaya, dertlerine çare bulmaya çalıştık. Yaptığımız tüm hizmetlerde devletimizin sıcak ve güler yüzünü göstermeye ve her zaman kapılarımızı gönüllerimizi herkese açık tutmaya özen gösterdik.

GÜN, GALİBİYET GÜNÜMÜZ OLSUN GÜN, GALİBİYET GÜNÜMÜZ OLSUN

Bu vesile ile çalıştığım süre içerisinde bizlerden desteklerini esirgemeyen maiyetlerinde çalıştığım başta Sayın Valimiz olmak üzere; tüm müdürlerimize, STK başkanlarımıza, çalışma arkadaşlarımıza ve yapmış olduğumuz çalışmalarda bizlere yardımcı olan tüm vatandaşlarımıza gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

“Kıymetli Mucurlu hemşehrilerim bundan sonra görev yapacağım her yerde kapılarımın size açık olduğunu bilmenizi isterim.Allah'a emanet olunuz." (HABER MERKEZİ)