Aleyna Çakır'ın annesi ile babası su kuyusuna düştü; itfaiye ekipleri kurtardı Aleyna Çakır'ın annesi ile babası su kuyusuna düştü; itfaiye ekipleri kurtardı

Kırşehir İl Emniyet Müdürü Erdoğan Kartal, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz'ı makamında iadeyi ziyarette bulundular.

Bu ziyarette İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Karaca ve Mucur İlçe Emniyet Müdürü Celal Yurdakul da hazır bulundular. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, İl Emniyet müdürü Erdoğan Kartal’a Mucur’dakurulan EDS hakkında bilgi verdi.

 EDS merkezinde incelemelerde bulunan Emniyet Müdürü Kartal, “ EDS’nin güvenlik açısında hayati öneme sahip olduğunu vurguladı. Hatta EDS sisteminin trafik güvenliğinin yanısıra KGYS entegre olarak çalışmasından dolayı Kırşehir’in ve Ankara’nın güvenliğine büyük katkı sağlayacağını ifade ettiler.

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Belediye meclisinin aldığı karar ile EDS gelirinin bir kısmını Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı, Kırşehir Şubesine bağışlayacağını ifade etti.

Bu bağış konusu,  İl Emniyet Müdürü Erdoğan Kartal ile Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz arasında bir protokol ile imza altına alındı.  Karşılıklı hayırlı olsun dileklerinde bulundular. (HABER MERKEZİ)