Kırşehirspor’da umutlar tükeniyor: 2-1 Kırşehirspor’da umutlar tükeniyor: 2-1

Türkiye Muay-Thai Federasyonu 2024 yılı faaliyet programında yer alan “Gençler, U23 ve Elite Büyükler Bay ve Bayanlar Bölge Şampiyonası” Kırşehir’de başlıyor.

9-12 Şubat tarihlerinde Aşıkpaşa Spor Salonunda düzenlenecek olan bölge şampiyonasına Eskişehir, Ankara, Konya, Karaman, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Niğde, Kayseri, Nevşehir, Yozgat, Sivas illeri olmak üzere 13 ilden 600 sporcu ve antrenör katılacak.

Bölge Şampiyonası için 8 Şubat’ta teknik toplantı yapılacak ve 9 Şubat’ta saat 10.00’da şampiyona start alacak. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Numan Nafiz Şahin, Kırşehir’de böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, 2024 Hareketlilik Yılı mottosu çerçevesinde Türkiye Muay- Thai Federasyonu 2024 yılı faaliyet programı kapsamında düzenlenecek olan Bölge Şampiyonası için ilimizde ağırlanacak tüm sporculara başarılar diledi ve “Sporcu, hakem, antrenör ve yönetici toplamda 600 kişinin katılacaktır. Tek hedefimiz konuk ekiplerin kentimizden iyi izlenimle ayrılmasıdır” diye konuştu.

(HABER: SALİH HANÇER)