Mucur, Başkent’ten tarihi fark yedi: 11-3 Mucur, Başkent’ten tarihi fark yedi: 11-3

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Orhan Mert Nuransoy*

MİNİK KRAMPONLAR (U14): Rafet Bozkurt*, Mehmet Kerim Ünal*, Metehan Ünsal*, Efe Yıldırım*, Arda Öncül*, Sami Erdem*,Mert Efe*, Bera Göktürk*, Arda Avcu*, Enes Koçak*, Efe Şahin*, Erhan Kendirli*, Mehmet Varol*, Eyüphan Şahin*, Abdulhalim Turan*, Hikmet Çimen*, Efe Yiğit*, Abdulalim*, Tuna

ANTRENÖR: Hüseyin Güneş

ATAKSPOR (U14): Yiğit Güvenç*, Atilla Tan*, Mehmet Kutay Kılıçlı*, Hüseyin Efe Akça*, Ferhat Çavuş*, Nezir Kocabey*, Abdullah Sefa*, Furkan Erdoğan*, Ali Mert Kılıçlı*, Mehmet Efe Öztürk*, Çetin Yıldırım*, Kayra Baş*, Şerafettin Aydoğan*, Tunahan Er*, Melih Şahinci*, Nurettin Esat Yıldırım*, Mansur*

ANTRENÖR: Hikmet Demir

GOLLER: Dk.3,20,27,50,54 Abdulalim, Dk.12,22 Sami Erdem, Dk.16,24 Rafet, Dk.60 Tuna (Minik Kramponlar)

4 takımla devam edilen U14 Gençler Ligi’nde hafta içi mesaisi olan 7’nci haftanın tek karşılaşmasında ligde zirve hattında yer alan Minik Kramponlar ile hiçbir hedefi kalmayan Atakspor karşı karşıya geldi. Minikler maçın başından sonuna kadar üstün oyununu 10 golle taçlandırdı.

Minik Kramponlar ile Atakspor Ligin 7’nci haftasında karşı karşıya geldi. 2 No’lu Sentetik Sahasında oynanan ve tek hakem olarak Orhan Mert Nuransoy’un düdük çaldığı maça etkili başlayan Minik Kramponlar 3’üncü dakikada Abdulalim ile 1-0 öne geçti.

Erken bulduğu golle moral bulan Minikler 14, 22’nci dakikada Sami Erdem, 16, 24’üncü dakikada Rafet, 20 ve 27’nci dakikada Abdulalim’in golleriyle ilk yarıyı 7-0 önde tamamladı.

Mücadelenin 2’nci yarısında da etkili oyununu devam ettiren Minik Kramponlar, 50,54’üncü dakikada Abdulalim’in golleriyle skoru 9-0 yaparken, maçta son golü ise 60’ncı dakikada Tuna söyledi.

Mücadelenin kalan dakikalarında başka gol olmadı ve maçı Minik Kramponlar 10-0 gibi farklı bir skorla kazanmasını bildi. (HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)