SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Orhan Mert Nuransoy*

GENÇLİKSPOR (U14): Yiğithan Ağırman*, Osman Bozbıyık*, Mehmet Aybar*, Enes*, Kamil Yaz*, Berke Deniz Akbaş*, Mehmet Akif Özdemir*, Eren*, Gökhan*, Orhan Durdu*, Yiğithan Dölek*, Muhammed Sefa Aydın*, Selahattin Durdu*, Berke*

ANTRENÖR: Murat Uyumsal

MİNİK KRAMPONLAR (U14): Rafet Bozkurt*, Mehmet Kerim Ünal*, Metehan Ünsal*, Efe Yıldırım*, Arda Öncül*, Sami Erdem*,Mert Efe*, Bera Göktürk*, Arda Avcu*, Enes Koçak*, Efe Şahin*, Erhan Kendirli*, Mehmet Varol*, Eyüphan Şahin*, Abdulhalim Turan*, Hikmet Çimen*, Efe Yiğit*,

Kırşehirli gençler, gençlik Merkezi’nde vakit geçiriyor Kırşehirli gençler, gençlik Merkezi’nde vakit geçiriyor

ANTRENÖR: Hüseyin Güneş

KAÇAN PENALTI: Dk.58 Bekre (Gençlikspor)

GOLLER: Dk.14 Osman, Dk.17, 62 Kamil (Gençlikspor), Dk.20, 54 Mehmet Efe, Dk.40 Mert Efe, Dk.67 Sami Erdem (Minik Kramponlar)

U14 Gençler Ligi’nde 4’üncü haftanın açılış maçında Minik Kramponlar ile Gençlikspor karşılaştı. Oldukça çekişmeli ve gol düellosuna sahne olan maçı Minik Kramponlar 4-3 kazanarak zirve takibini sürdürdü.

Cumartesi günü 2 No’lu Sentetik sahasında Orhan Mert Nuransoy’un yönettiği maçın 14’üncü dakikasında Osman Gençlikspor’u 1-0 öne geçirdi.

Erken gelen golle birlikte ataklarını sıklaştıran Gençlikspor 17’nci dakikada Kamil ile skoru 2-0 yaptı.

2-0’dan sonra oyundan kopmayan Minik Kramponlar önce 20’nci dakikada Mehmet ile skoru 2-1, ardından 40’ıncı dakikada Mert Efe ile skoru 2-2 yaptı.

Beraberliği yakalayan Minik Kramponlar galibiyet için Gençlikspor kalesine yüklenirken, 54’üncü dakikada sahneye bir kez daha çıkan Mehmet skoru 3-2 yaptı.

Karşılaşmanın 58’inci dakikasında Gençlikspor’dan Berke penaltı atışından yararlanamazken 3 dakika sonra Kamil’in golüyle skor 3-3’e geldi.

Mücadeleyi bırakmayan Minik Kramponlar 67’nci dakikada Sami Erdem ile skoru 4-3 yaptı. Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve gol düellosu şeklinde geçen maçı Minik Kramponlar 4-3 kazanarak puanını 9 yapıp haftayı 2’nci sırada tamamladı.

(Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER)