SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Osman Barış Solmaz**

MİNİK KRAMPONLAR (U12): Kerem Efe Lafçı**, Mustafa Yoldaş**, Kerem Salman**, Musa Gözükara**, Ahmet Kerem**, Tuna Çolak**, Ege Demir**, Fazıl Ahmet Arslan**, Yusuf Kaan Demirci**, Abdurrahman Şimşek**, Kuzey Yoldaş**, Kerem Kartal**, Gökhan Çelik**, Berkay Miraç**

ANTENÖR: Mustafa Koçak

MUCURGÜCÜSPOR (U12): Yaser Ünal**, İsmail Çelik**, Asım Şimşek**, Emir Ergül**, Ahmet Öztürk**, Fırat Ayaz Kaya**, Ahmet Mercimek**, Ali Mert Kekiç**, Adem Karakuş**, Mahir Efe Gönen**, Hacı Yiğit**, Semih Ülger**, Ahmet Özcan**, Enes Kurt**

ANTRENÖR: Serkan Kartal

YÖNETİCİ: Hasan Dağtekin

GOLLER: Dk.13p Tuna Çolak, Dk.36,41 Yusuf Kaan Demirci (Minik Kramponlar)

U12 GENÇLER Ligi’nin 3.Haftasının 2.karşılaşmasında ilk maçını kazanan Mucurgücüspor ile ilk 2 maçından beraberlik çıkaran Minik Kramponlar karşı karşıya geldi. Çekişmeli ve kıran kırana geçen maçı Minik Kramponlar her iki yarıda bulduğu gollerle 3-0 kazanarak sezonun ilk galibiyetini aldı.

Çiçekdağlı futsalcıların büyük başarısı! Çiçekdağlı futsalcıların büyük başarısı!

Salı günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Osman Barış Solmaz’ın tek hakem olarak görev yaptığı maçın 13.dakikasında Minik Kramponlar penaltı atışı kazandı. Topun başına geçen Tuna meşin yuvarlağı filelerle buluşturarak skoru 1-0 yaptı. Bu gol aynı zamanda ilk yarınında skoru oldu.

Karşılaşmanın ilk 25 dakikasını Minik Kramponlar Tuna’nın penaltıdan attığı golle 1-0 önde tamamladı.

Mücadelenin 2.yarısına da etkili bir oyunla başlayan Minik Kramponlar 36.dakikada Yusuf Kaan’ın golüyle skoru 2-0 yaptı.

Oyunda ve skorda üstünlüğünü eline alan kırmızı-siyahlılar, 41.dakikada Yusuf Kaan kendisinin 2’nci takımının da 3’üncü golünü atarak skoru 3-0 yaptı.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Minik Kramponlar, güçlü rakibi Mucurgücüspor’u 3-0’la geçerek ilk galibiyetini elde etti.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)