Kırmızı-siyahlılar, Ömer Halisdemir’i 4 golle geçerek 10’da 10 yaptı…

Minik Kramponlar U11’de şampiyonluğa koşuyor: 4-0

Yaz spor okulları, büyük ilgi görüyor Yaz spor okulları, büyük ilgi görüyor

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Murat Yağlı**

MİNİK KRAMPONLAR (U11): Kerem Efe Lafçı**, Mustafa Yoldaş**, Kerem Salman**, Mustafa Alparslan**, Musa Gözükara**, Ahmet Kerem**, Tuna Çolak**, Ege Demir**, Fazıl Ahmet Arslan**, Yusuf Kaan Demirci**, Abdurrahman Şimşek**, Kuzey Yoldaş**, Kerem Kartal**, Göktan Çelik**, Berkay Miraç**, Emirhan Arısoy**

ANTENÖR: Mustafa Koçak

ÖMER HALİSDEMİR SPOR KULÜBÜ (U11): Kayra Altuntaş**, Haydar Yiğit Köysüren**, Ahmet Burak Çakmak**, Hüseyin Kağan Mert**, Tibet Tuzcu**, Kayra Duran**, Talha Bayram**, Bahattin Turan**, Emir Esat Turan**, Rahmi İzgüden**, Reha Salan**, Salih Bera Koçak**, Emirhan**, Yusuf Karakoç**, Yusuf Eymen**

ANTRENÖR: Mustafa Koçak

YÖNETİCİ: Sami Turan

GOLLER: Dk.7,11,17 Fazıl Arslan, Dk.33 Tuna Çolak (Minik Kramponlar)

U11 GENÇLER Ligi’nin 10.Haftasında oynanan maçta 9 maçın 9’unu kazanarak muhteşem bir galibiyet serisi yakalayıp adım adım şampiyonluğa doğru yürüyen Minik Kramponlar ile orta sıralarda bulunan Ömer Halisdemir Spor Kulübü karşı karşıya geldi.

Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Minik Kramponlar maçı 4-0 kazanarak 10’da 10 yaparak yoluna kayıpsız devam etti.

Ligde yoluna emin adımlarla ilerleyen ve 9’da 9 yaparak namağlup liderliğini sürdüren Minik Kramponlar Cumartesi günü 2 No’lu Sentetik sahasında Ömer Halisdemir Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi.

Murat Yağlı’nın düdük çaldığı maça etkili bir oyunla başlayan Minik Kramponlar 7.dakikada Fazıl Arslan ile bulduğu golle 1-0 öne geçti.

Erken bulduğu golün ardından ataklarını sıklaştıran ve rakip kalede daha fazla görülen taraf olan Minik Kramponlar, 11 ve 17.dakikadalarda Fazıl Arslan’ın golleriyle ilk yarıyı 3-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2’nci yarısında da etkili futbolunu sürdüren Minik Kramponlar 33.dakikada Tuna Çolak’ın kaydettiği golle skoru 4-0 yaptı.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Minik Kramponlar şampiyonluk yolunda Ligin 10.haftasında karşılaştığı Ömer Halisdemir Spor Kulübü’nü 4-0 mağlup ederek 10’da 10 yaptı ve 30 puanla liderliğini sürdürdü.

Muhabir: Fahrettin Toker