SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Murat Yağlı**

KIRŞEHİRSPOR (U13): Ahmet Emir Oflaz**, Adem Ay**, Umutcan Taşçı**, Tugay Arslan**, Selahattin Durdu**, Berkay Kaya**, Mustafa Arazay**, Barış Bulut**, Doruk Uzun**, Fırat Kangal**, Abdulkadir Çağlar**, Ömer Öztürk**, Enes Kerem Ayaz**, Hasan Mert Dede**, Ahmet Çoban**, Efe Öztürk**, Ramazan Bülbül**

ANTRENÖR: Halit Kılıç

YÖNETİCİ: Ogün Arslan

MİNİK KRAMPONLAR (U13): Emirhan Ardıç**, Alp Tuna Atik**, Eyüphan Şahin**, Sami Erdem**, Rüzgâr Tunç**, Hikmet Alptuğ**, Ahmet Baran Göktürk**, Hayati Metehan Oksay**, Diyar Albayrak**, Ali Murat Gözütok**, Efe Yiğit**, Muhammed Kerem**, Emirhan Arısoy**, Korhan Tekeli**, Semih Polat**, Ömer Faruk Keskinkılıç**

ANTRENÖR: Mustafa Koçak

GOLLER: Dk.11,16,43 Sami Erdem, Dk.22 Alp Tuna Atik (Minik Kramponlar)

U13 GENÇLER Ligi’nin 9.Haftasında oynanan tek karşılaşmada şampiyonluk mücadelesi içinde yer alan Minik Kramponlar ile şampiyonluk şansı kalmayan Kırşehirspor karşı karşıya geldi. Maçı 4-0’lık net bir skorla kazanan Minik Kramponlar, şampiyonluğunu son maça taşıdı.

2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Murat Yağlı’nın yönettiği maça etkili bir oyunla başlayan Minik Kramponlar, golcü oyuncusu Sami Erdem’in 11.dakikada attığı golle 1-0 öne geçti.

Erken gelen golün ardından ataklarını sıklaştıran Minik Kramponlar, 16.dakikada sahneye bir kez daha çıkan Sami Erdem ile skoru 2-0’a getirdi.

Oyunda ve skorda üstünlüğünü eline alan Minik Kramponlar 22.dakikada savunmadan ileri çıkan Alp Tuna Atik ile skoru 3-0 yaparak soyunma odasına da 3-0 önde girdi.

Karşılaşmanın 2.yarısında da üstün bir oyun sergileyen Minik Kramponlar, 43.dakikada Sami Erdem ile skoru 4-0’a getirdi.

Gençler, akıl ve zeka oyunları ile eğleniyor Gençler, akıl ve zeka oyunları ile eğleniyor

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Minik Kramponlar, güçlü rakibi Kırşehirspor’u 4-0’la geçti.

Muhabir: Fahrettin Toker