Mucur, Minik Kramponlar maçından galip çıkan olmadı

Minik Kramponlar, 1 puanı son dakikada kurtardı: 1-1

Yabanlıspor tam gaz: 4-0 Yabanlıspor tam gaz: 4-0

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Murat Yağlı**

MİNİK KRAMPONLAR (U12): Kerem Efe Lafçı**, Mustafa Yoldaş**, Kerem Salman**, Musa Gözükara**, Ahmet Kerem**, Tuna Çolak**, Ege Demir**, Fazıl Ahmet Arslan**, Yusuf Kaan Demirci**, Abdurrahman Şimşek**, Kuzey Yoldaş**, Kerem Kartal**, Gökhan Çelik**, Berkay Miraç**, Emirhan Arısoy**

ANTENÖR: Mustafa Koçak

MUCURGÜCÜSPOR (U12): Yaser Ünal**, İsmail Çelik**, Asım Şimşek**, Hacı Yiğit**, Semih Ülger**, Ahmet Özcan**, Enes Kurt**, Emir Ergül**, Ahmet Öztürk**, Fırat Ayaz Kaya**, Ahmet Mercimek**, Ali Mert Kekiç**, Adem Karakuş**, Mahir Efe Gönen**,

YÖNETİCİ: Hasan Dağtekin

GOLLER: Dk.16 Enes Kurt (Mucurgücüspor), Dk.50 Tuna Çolak (Minik Kramponlar)

U12 GENÇLER Ligi’nin 10.Haftasının açılış maçında, zirve yarışının uzağında olan iki ekip Mucurgücüspor ile Minik Kramponlar karşı karşıya geldi. Mucurgücüspor uzun süre önde götürdüğü maçta son dakika golüne engel olamayınca sahadan 1-1’lik eşitlikle ayrıldı.

Cumartesi günü 2 Nolu Sentetik Sahası’nda oynanan ve Murat Yağlı’nın tek hakem olarak yönettiği maçın 16.dakikasında ani gelişen Mucurgücüspor atağında topu önünde bulan Enes Kurt, meşin yuvarlağı filelerle buluşturarak skoru 1-0 yaptı.

İlk yarıyı Enes’in golüyle Mucurgücüspor 1-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2’nci yarısında etkili olan taraf Minik Kramponlar olurken, kırmızı-siyahlı ekip karşılaşmanın 50.dakikasında Tuna Çolak’ın golüyle skoru 1-1 yaptı. Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Mucurgücü ile Minik Kramponlar arasında oynanan maç 1-1 sona erdi ve her iki ekip haftayı 1’er puanla kapattı.

Muhabir: Fahrettin Toker