Milli Yol Partisi Kırşehir İl Başkanlığı, Kırşehir’de Atatürkçülük, Türk Milliyetçiliği, demokrasi, milli ve manevi değerleri öne çıkartan maneviyatçılık ilkeleri doğrultusunda Kırşehir ittifakı oluşturarak Kırşehir halkının karşısına çıkarak oy talep edecek.

31 Mart seçimlerine en iyi şekilde hazırlanan Milli Yol Partisi Kırşehir İl Başkanlığı’ndan Kırşehir İttifakıyla ilgili şu açıklama yapıldı:

Kaman AK Parti'de istifa... Kaman AK Parti'de istifa...

“Milli Yol Partisi olarak Türk milletin yanında, halkımızla birlikte siyaset yapma yolunda ilk günden bu yana, siyasi oluşum ve çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yaklaşan mahalli seçimde, Kırşehir ve içlerinin belediye başkanlık seçimi için hazırlıklarımızı yürütmekteyiz. Milli Yol Partisi olarak milletimizin istediği adaletli ve liyakatli bir yönetim anlayışıyla birlikteuygulanabilir. Gerçekçi projelerimiz ile Kırşehir'de iki partinin öne çıkartılıp 2 tercihe zorlandığı beceriksiz ve liyakatsiz parti ve adaylarına karşı, 3. biryol olarak, aşağıdaki ilkeler Atatürkçülük, Türk Milliyetçiliği, Demokrasi, milli ve manevi değerlerimizi öne çıkartan maneviyatçılık ilkeleri doğrultusunda KIRŞEHİR İTTİFAKI'nıoluşturarakKırşehir halkımızın karşısına çıkıp oylarınıza talip olacağız.

“Seçildiğimiz takdirde bir partinin belediye başkanı olarak değil, parti gömleğini çıkarıp, Kırşehir halkının belediyesi ve başkanı olarak hizmet edeceğiz.  Önümüzdeki birkaç günde ortak adayımızı açıklayacağız. Bu hususta yapılan görüşmeler olumlu geçmektedir.

Sonucu çok yakın bir tarihte Kırşehir kamuoyu ve değerli Kırşehir halkına basınımız aracılığıyla duyuracağız.” (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)