Türkiye, iki büyük finale ev sahipliği yapacak Türkiye, iki büyük finale ev sahipliği yapacak

        Abdulkadir Özcan Anadolu İmam Hatip Lisesi Futsal Takımı 25-28 Nisan 2024 tarihleri arasında Karabük ilinde düzenlenecek olan Futsal Gençler Türkiye Yarı Finallerinde ilimizi temsil edecek.

Finaller öncesinde takım son antrenmanını Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 2019 yılında düzenlenen Türkiye Öğretmenler Kupası Futsal Şampiyonasında şampiyon olan ilimiz öğretmenlerinin oluşturduğu takım ile oynadığı hazırlık maçı ile yaptı.

         Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, takıma Türkiye Yarı Finalleri öncesinde moral ziyareti gerçekleştirerek genç sporcuların performansını yakından izledi. Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Gülşen, futsal takımının büyük bir özveriyle çalıştığını ve yarı final müsabakalarında ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına inandığını ifade etti.

          Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, yarı finaller öncesinde Abdülkadir Özcan Anadolu İmam Hatip Lisesi Futsal Takımı ile hazırlık maçı yapan şampiyon öğretmenleri ve takım antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Mahmut Sami Çapkur'a teşekkür ederek genç sporculara Futsal Gençler Türkiye Yarı Finallerinde başarılar diledi. (HABER MERKEZİ)