Eğitim Öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala İl Millî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, okul ziyaretlerini sıklaştırdı.

İl Müdürü Gülşen,Cacabey Ortaokulunda öğrencilere daha güvenli ve daha konforlu bir eğitim sunmak için yapılan hazırlıkları ve çalışmaları yerinde inceledi.

         Cacabey ortaokulu ziyaretinin ardından Aşıkpaşa İmam Hatip Ortaokuluna geçen İl Müdürü Gülşen, okul bahçesinde öğrencilerle sohbet etti.

Neşeli anların yaşandığı sohbetin ardından okul müdürü ve öğretmenleri ile de kısa bir söyleşi yapan İl MüdürüYasin Gülşen eğitim öğretim yılında öncelikli amaçlarının mutlu çocuklar yetiştirmek olduğunun altını çizerek ziyaretlerine devam edeceğini belirtti.

         Ziyaretlerine Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi ile devam eden İl Müdürü okuldaki eğitim öğretim hazırlıklarını inceledikten sonra öğretmenler odasında öğretmenlerimizle bir süre sohbet etti.(HABER MERKEZİ)

Kırşehir'de gezici kütüphane köydeki çocuklara kitap ulaştırdı Kırşehir'de gezici kütüphane köydeki çocuklara kitap ulaştırdı