Kırşehir’de göreve başladığı günden bu yana yaptığı çalışmalar ile dikkat çeken Milli Eğitim Müdürü Yasin Gülşen ilimizde bulunan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürleri ile toplantı yaptı.

Kırşehir’de faaliyet gösteren Özel Eğitim Kurum Müdürü ve Kurucuları ile yapılan toplantıda, eğitim göre engelli bireylerin yaşadığı sorunlara yönelik çözüm önerilerinde bulunuldu.

Milli Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, aldı sazı eline, vurdu mızrabın teline Milli Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, aldı sazı eline, vurdu mızrabın teline

Milli Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, Kırşehir’deki özel eğitim kurumlarının kalitesinin daha da yükselmesini istedikleri belirtilerek, engelli çocuklara gerekli ilgi ve alakanın gösterilmesi, ihtiyaçlarına göre bireysel eğitim planlarının ayrıntılı olarak hazırlanarak uygulanması gerektiğine dikkat çekti.

Kurumların hijyen, tertip ve düzen konusunda daha dikkatli olunmasını, il genelinde her alanda olduğu gibi bu alanda da ön sıralarda olması için üstün çaba gösterilmesi gerektiği dile getiren Yasin Gülşen, Özel Eğitil Kurumu müdürü ve yetkililerinin çeşitli konulardaki görüş ve düşüncelerini, istek ve taleplerini dinledi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)