Çiçekdağı İlçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştiren Kırşehir Millî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülkadir Sağlam ve müdürlük personeli ile bir araya geldi.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı  Ünsal, iş yerleri fırtınada  hasar gören esnafla görüştü AK Parti Kırşehir İl Başkanı Ünsal, iş yerleri fırtınada hasar gören esnafla görüştü

                İlçede bulunan okul ve kurumlar hakkında bilgi alan İl Müdürü Gülşen, İlçe Müdürü ile birlikte Halk Eğitimi Merkezi atölyelerini inceledi.

                Çiçekdağı Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şehit Öğretmen Bayram Tekin Ortaokulu ve Öğretmen Turgut Yılmaz İlkokulunda öğrencilerle buluşan İl Müdürü Gülşen'e çocuklar büyük ilgi gösterdi.

Oldukça samimi anların ortaya çıktığı ziyaretin ardından İl Müdürü Yasin Gülşen, küçücük yüreğinde sımsıcak sevgi taşıyan öğrencilerimizle bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Okul/kurum ziyaretlerinin ardından İl Müdürü Gülşen Çiçekdağı Belediyesi tarafından düzenlenen "5. Geleneksel Bulgur Festivali" etkinliğine katıldı. (HABER MERKEZİ)