Erkan: Hemşerilerimizin güvenine layık olacak şekilde ana yurdum, baba ocağım Kırşehir'ime hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışacağız”

28. Dönem Milletvekili genel seçimlerinde AK Parti’den Kırşehir Milletvekili seçilen Necmettin Erkan dün Kırşehir Adliyesi’ne giderek mazbatasını aldı.

Numan Kurtulmuş TBMM Başkanı seçildi Numan Kurtulmuş TBMM Başkanı seçildi

AK Parti İl Merkezi önünde toplanan kalabalık bir partili grubuyla, eşi ve çocuklarıyla birlikte Kırşehir Adliye Sarayına giderek Mazbatasını teslim alan Milletvekili Necmettin Erkan, ardından Adliye çıkışında parti yöneticileri ve vatandaşlarla bir hatıra fotoğrafı çektirdi.

Burada kısa bir konuşma yapan Milletkvekili Necmettin Erkan, Kırşehir halkına teşekkür ederek, "Hemşerilerime en kalbi şükranlarımı sunuyorum. İnşallah hemşerilerimizin güvenine layık olacak şekilde ana yurdum, baba ocağım Kırşehir'ime hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimi var. 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a olan görevimizi yerine getirerek yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz inşallah" dedi.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal ise yaptığı açıklamada, "Necmettin Erkan vekilimiz sadece AK Parti'nin değil tüm şehrin milletvekilidir. Hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Ben inanıyorum başarılı bir dönem geçireceğiz inşallah. Önümüzdeki seçimlerde de biz milletimize güveniyoruz. İnşallah 28 Mayıs’ta da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı seçerek hizmetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, İl Özel İdare Müdürü Emre Demirci, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz ve kalabalık bir partilinin de hazır bulunduğu mazbata töreninin ardından Ahi Evran Camii'de dua okundu. Milletvekili Erkan, vatandaşların tebriklerini kabul etti.  (HABER: ÇİĞDEM SÖNMEZ)