AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yatmakta olan hastaları ziyaret ederek hem geçmiş olsun dileklerini iletti, hem de sorunları  dinledi.

Son zamanlarda sık sık şikayetlerle gündeme gelen Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, randevu sıkıntısından bölümlerdeki doktor eksikliğine, araç gereç sıkıntısından, personel sıkıntısına, otopark sorunundan hastanedeki temizliğe, kadar bir çok alanda şikayetin ardı arkası kesilmeyen hastaneye Milletvekili Erkan ziyaret gerçekleştirdi.

Tartıştığı kadını maket bıçağıyla öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi Tartıştığı kadını maket bıçağıyla öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi

Hasta ve hasta yakınlarıyla yakından ilgilenen Milletvekili Erkan, vatandaşların sorunlarını ve sıkıntılarını yerinde dinledi.

Yaptığı ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, "Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek hasta ve hasta yakınlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Tüm Hastalarımıza acil şifalar diliyorum, Sağlık çalışanlarımıza gösterdikleri emek ve gayretleri nedeniyle teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Fahrettin Toker