“HEP ABDAL OLARAK ANACAĞIZ VE TARİHLER BOYU ANLATACAĞIZ “ “HEP ABDAL OLARAK ANACAĞIZ VE TARİHLER BOYU ANLATACAĞIZ “

AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, TBMM’nin yaz tatilinde olmasını fırsat bilerek Ankara’daki üst düzey bürokratları ve Kırşehir’deki kamu kurum ve kuruluşları ziyaret ediyor.

Milletvekili Necmettin Erkan, Ankara’daki İLBANK Genel Müdürlüğüne atanan Recep Türk'ü ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerimizi iletip, başarılar diledi. Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetleri İl Müdürü Abdullah Kömürcüoğlu’nu Meclis’teki makamında kabul ettikten sonra Kırşehir’e döndü.

Kırşehir Harita Kadastro Mühendisleri Odası İl Başkanı Hasan Yavuz'u, SGK Kırşehir İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz'i, Kırşehir İŞKUR İl Müdür Yardımcısı  Ahmet Hamdi Ünal ve İŞKUR Şube Müdürü Fatih Menekşe’yi ve  son olarak Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ali Sarıca'yı ziyaret etti.

Ardından Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Duran Seçen ile görüşen Erkan, Kırşehir'de devam eden hasat dönemi hakkında bilgi aldı.

Kırşehir'in farklı bölgelerinde buğday, arpa, nohut, mercimek gibi hububat ürünlerinde hasat faaliyetlerinin yoğun şekilde sürdüğünü aktaran Erkan, "Kırşehir'imiz hububatta önemli bir merkez konumdadır. Bu yıl ki yağışlarla hava şartlarının güzel olması, çiftçimizin de emeklerinin karşılığını almasını sağladı. Rekoltelerin tahminlerin üzerinde olması ise bizi ayrıca mutlu etti. Ürün kaybı yaşanmayıp, bereketli bir hasat döneminin geçmesi çiftçimizin kazanmasını ve şehir ekonomisine de katkı vermesini sağlayacaktır. Tüm çiftçi ve üreticilerimize hayırlı ve bol hasatlar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Bir süre görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Erkan, kamu kurumlarında görev yapan personellere da kolaylıklar diledi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)