Milletvekili Necmettin Erkan, bugün AK Parti İl Merkezi’nde bir basın toplantısı düzenleyerek göreve geldiği günden bu yana yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, İl Genel Meclisi Başkanı Emre Demirci, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Demir ile şehrimizdeki yazılı ve görsel basın mensupları katıldı.

Milletvekili Erkan, Kırşehir’de milletvekili seçildiği günden bu yana yaptığı faaliyetleri aktararak, “İlimizin çözüm bekleyen birçok sorunları var. Başta sağlık, ulaşım ve sanayide olmak pek çok alanda sorunlarımız var. Organize Sanayi Bölgemizin genişletilmesi için yaptığımız girişimlerimiz var. Bunların çözümü yetkili mercilerle sürekli görüşme halindeyiz. İnşallah önümüzdeki süreçte bunların bir kısmını çözümlemiş olacağız. Kalanlarını 2024 yılında çözümlemek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Kırşehir’deki kamu kurum ve kuruluşlarla sürekli temas ve istişare halinde olduğunu ve buradan aldığı brifinglerle tüm sorunların üzerine gittiğini belirten Milletvekili Necmettin Erkan, bu kurumların faaliyet raporlarını da en kısa sürede basınla ve kamuoyuyla paylaşacaklarını ifade etti.

Milletvekili Erkan’ın çalışmalarıyla ilgili açıklamalarını “Kırşehir Çiğdem”de takip edebilirsiniz…

Mucur Belediyesi’nden,  Türk Polis Teşkilatı Vakfı,  Kırşehir Şubesi’ne jest Mucur Belediyesi’nden, Türk Polis Teşkilatı Vakfı, Kırşehir Şubesi’ne jest

(HABER: İLKNUR ÖNCÜ)