Medrese’de 3 kez muhtar seçilen Ömer Köksal:

“Milletimizin iradesi her şeyin üstündedir”

31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen mahalli idareler seçiminde Kırşehir’in önemli ve büyük mahallerinden birisi olan Medrese Mahallesi’nde oyların büyük bir çoğunluğunu alarak üçüncü kez muhtar olarak seçilen Ömer Köksal teşekkür mesajı yayınladı.

Milletin iradesinin her zaman her şeyin üstünde olduğunu söyleyen Muhtar Köksal, çıkan sonuçlara göre kendisini tekrar muhtarlık görevine layık gören hemşehrilerine teşekkür etti.

Daha iyiye ve daha güzele ulaşmanın gayreti içerisinde çalışmalarına devam edeceklerini söyleten Medrese Mahallesi Muhtarı Ömer Köksal, “Bizim muhtarlık olarak temel prensibimiz; hakk'a hizmet eder gibi hiçbir ayrım yapmadan, insanımıza hizmet etmek, gönülden gönüle köprüler kurarak gönülleri kazanmayı bilmek olmuştur. İşte bu yüzden, halknıza hizmetle şereflendiğimiz günden bugüne asla yılmadan ve asla yorulmadan hep daha iyiye ve daha güzele ulaşmanın gayreti içinde olduk. Şükürler olsun ki aziz milletimiz bize olan güvenini ve takdirini hiç esirgemedi. Bizim için her seçim, aziz milletimize hesap verdiğimiz bir imtihandır ve milletimizin iradesi her zaman her şeyin üstündedir” ifadelerini kullandı.

“SAĞLAM TEMELLERE OTURAN DEMOKRASİMİZ YİNE KAZANMIŞTIR”

KIRŞEHİRLİLER, GENÇLİK  KONSERİ’NDE COŞTU KIRŞEHİRLİLER, GENÇLİK KONSERİ’NDE COŞTU

Demokrasinin kazandığını söyleyen Muhtar Köksal, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“31 Mart Pazar günü yapılan mahalli idareler seçim sonuçlarının hayırlara vesile olmasını diliyorum milli irade bir kez daha tecelli etmiş, sağlam temellere oturan demokrasimiz yine kazanmıştır. Medrese Mahallesi muhtarı olarak bundan önce olduğu gibi önümüzdeki süreçte de demokrasi ve hukukun üstünlüğü ilkeleri çerçevesinde, birlik ve beraberlik içinde daha iyi bir Medrese için hedeflerimize yürüyeceğiz.” (HABER: FAHRETTİN TOKER)