MHP’den aday tanıtımı

BBP Özbağ Başkan adayı Çanakçı’dan Kırşehir TSO’ya ziyaret BBP Özbağ Başkan adayı Çanakçı’dan Kırşehir TSO’ya ziyaret

ve kaynaşma toplantısı

İl Başkanı Arif Kılıç: “Birlik ve beraberlik içinde partimizin ve davamızın yılmaz

neferleri olarak sahada, seçim sathında olup, üzerimize düşeni yapacağız"

MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, 2024 Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçimlerine il-ilçe ve belde belediye başkan aday adayları ve yazılı ve görsel basınla bir araya gelerek kaynaşma toplantısı düzenledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Teşkilatı, İl Başkanı Arif Kılıç, Merkez İlçe Başkanı Yasin Berktaş ve Kadın Kolları Başkanlığının ortak ev sahipliğinde Kırşehir Merkez ve İlçeler ile Özbağ Beldesi Belediye Başkan Aday Adayları biraraya geldiler.

İl Başkanı Arif Kılıç, Grand Hotel Termel'de düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Mart 2024 tarihinde yapılması planlanan seçimler öncesinde Kırşehir teşkilatlarının birlik ve beraberlik içinde olacağını belirterek, "Sayın Genel Başkanımızın emirleri ve genel merkezimizin bize vereceği talimatla seçimlere kimlerle, nasıl gideceğimiz belli olacaktır. Biz, 3 hilali Allah'ın izniyle omuzlarımızda sonuna kadar taşıyacağız. Bugün burada bulunan Belediye Başkan Aday Adaylarımız ve sahada gece gündüz çalışan meclis üyesi aday adaylarımızla sürekli istişare içerisindeyiz. Hepsi bizim için nazar boncuğu gibidir. Hepsine teşekkür ediyor, hepsiyle gurur duyduğumu söylüyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içinde partimizin ve davamızın yılmaz neferleri olarak sahada, seçim sathında olup, üzerimize düşeni yapacağız" ifadelerini kullandı.

Gerçekleşen toplantı sonrasında yazılı ve görsel basın mensuplarına teşekkür eden Başkan Kılıç, aday adayları ile basına kapalı toplantıya devam etti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)